Google překladač: English Deutsch

Německý výrobce IDS Imaging Development Systems GmbH je předním světovým výrobcem digitálních průmyslových kamer. uEye symbolizuje řadu velice kompaktních a cenově přijatelných digitálních kamer. V kamerách jsou použity senzory CMOS nebo CCD, v barevném nebo černobílém provedení s rozlišením od 640x480 (0,3 MPx) až po 3840x2748 (10MPx) v závislosti na použitém typu senzoru.

USB uEye SE – „Standard Edition“
USB uEye SE série se vyznačuje robustním a zároveň kompaktním kovovým pouzdrem se standardním USB konektorem typu Mini-B. Připojení je možno provést i pomocí Micro D-sub konektoru s aretací, který přenáší opticky izolované I/O signály. USB uEye SE série je vybavena C-Mount závitem pro připojení objektivu. Kamera může být dodávána i v OEM verzi pro speciální aplikace bez zapouzdření. Rozhraní USB 2.0, s přenosovou šířkou pásma 480 Mbps, je dostupné ve všech standardních PC sestavách a laptopech. Napájení kamery je zajištěno přes USB rozhraní.


USB uEye ME – „Machine Edition“
USB uEye ME série vychází z prvků řady SE a je charakterizována úhlovým provedením robustního kovového pouzdra. Kamery jsou tedy velice kompaktní, s úzkým profilem a výborně se hodí pro aplikace s těsným prostorem. Šest montážních otvorů umožňuje integraci do jinak obtížně dostupných míst. Jsou vybaveny dvěma typy konektorů – USB Mini-B konektor a 6-ti pinový HIROSE konektor s aretací, zajišťující digitální I/O signály pro použití v náročných průmyslových aplikacích.

  

USB uEye RE – „Rough Environment Edition“
Již z označení kamer série RE vyplývá, že jsou extrémně robustní, s krytím IP 65/67, a nabízejí tak rozšíření oblasti pro jejich využití. Pro zajištění IP krytí se používá speciální tubus na objektivy. Rozhraní USB 2.0 a signálové rozhraní I/O je řešeno dvěma upravenými konektory se stejným krytím. USB uEye RE kamery jsou převážně určeny pro aplikace ve velice náročných a drsných podmínkách (např. prašné prostředí, stříkající voda).
USB uEye LE – „Light Edition“
Kamery série LE jsou extrémně kompaktní s vysokorychlostními CMOS senzory. Modely jsou navrženy pro použití v profesionálních aplikacích mimo oblast průmyslu – zdravotnictví, marketing, reklama, apod. Kamery jsou dostupné ve trojím provedení - zapouzdřené v plastovém krytu s C/CS-Mount závitem, board-level verze s držákem objektivu S-Mount a jako board-level bez držáku objektivu vhodné pro OEM aplikace.
USB uEye XS
Jedná se o miniaturní kameru s automatickým zaostřováním vybavenou širokou škálou užitečných vlastností. Je jednou z nejmenších autofokusových kamer na světě o rozměrech 23x26.5x24mm s barevným 8 MPx CMOS senzorem. Kamera snímá video ve formátu HDTV 720p (1280 x 720) s 15-ti snímky za sekundu. V režimu fotografického snímání je dosaženo rozlišení snímků 8 MPx. Kamera s digitálním signálovým mikroprocesorem (DSP) disponuje vlastnostmi, kterými jsou např. detekce až 4 tváří s jejich úhlem natočení, stabilizace obrazu, automatická expozice, vyvážení bílé, kompenzace protisvětla (backlight), a další.

www.abbas.cz
 

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..