Google překladač: English Deutsch
– prodloužení termínu přihlášek do soutěže

Společnost KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL*, lídr na trhu s výrobky pro ochranu zdraví, bezpečnost a hygienu v pracovním prostředí, prodlužuje do 15. července 2011 termín podání přihlášek do soutěže „UDĚLEJME ZMĚNU v oblasti zdraví a bezpečnosti“ zaměřenou na ocenění práce odborníků v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, aby tak poskytla zájemcům ještě více času.

„Snažíme se dodat odvahu odborníkům na BOZP, aby se podělili o svůj přínos a způsob, jak se jim povedlo zajistit bezpečné pracovní prostředí pro své kolegy. Také chceme povzbudit firmy, aby identifikovali tyto důležité osoby prostřednictvím nominace na toto ocenění,“ dodává Niall Wallace, ředitel společnosti KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* v Evropě.

Všichni zúčastnění obdrží jako dárek volnou vstupenku na mezinárodní veletrh „A+A Ochranné pomůcky, Bezpečnost & Zdraví v práci“ pořádaný v německém Düsseldorfu od 18. do 21. října 2011. Porota, složená z externích odborníků na oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (Ing. Miloš Paleček, CSc., vědecký tajemník VÚBP a Heřman Riedel, bezpečnostní technik Linde Gas a.s.) a z interních odborníků společnosti Kimberly-Clark Corporation z téže oblasti, vybere tři národní vítěze, kteří budou oceněni na slavnostním udělování cen v rámci veletrhu A+A. Tito výherci získají zpáteční letenky do Düsseldorfu a ubytování v hotelu Radisson Blu a taktéž obdrží dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč na zakoupení libovolného zboží na portálu Mall.cz. Z národních vítězů bude na slavnostním udělování cen zvolen absolutní evropský vítěz, který získá hlavní cenu iPad.

Pokud byste se rádi do soutěže přihlásili, nominovali svého kolegu, či se dozvěděli další informace, navštivte webové stránky.

Soutěž „UDĚLEJME ZMĚNU v oblasti zdraví a bezpečnosti“ zahrnuje tři kategorie, z nichž každá představuje jeden klíčový aspekt role pracovníka v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v typickém výrobním provozu:

  1. Bezpečný systém práce
  2. Informace, pokyny, školení a dohled
  3. Výběr, zavedení a shoda účinných osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) s předpisy

www.kimberly-clark.com
 

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news