Google překladač: English Deutsch

Společnost Centricut spadající pod Hypertherm oznámila uvedení nové technologie, která přináší výhody vlastníkům systémů Kjellberg® pro plazmové řezání. Vlastníci systémů Kjellberg FineFocus 800 a 900 stejně jako PA-S70 a PA-S75 si nyní mohou zakoupit trysky, které mají dvojnásobnou životnost ve srovnání se standartními tryskami Kjellberg. Prodloužení životnosti a snížení provozních nákladů zajišťuje technologie CoolFlow™, přihlášená k patentování, a patentovaná technologie SilverLine®.

Technologie CoolFlow od Centricut byla vyvinuta pomocí moderního modelovacího softwaru. Tento software umožnil technikům zblízka studovat proudění tepla i proces ochlazování probíhající na trysce. Technici společnosti Centricut následně zkonstruovali trysku, která přivádí chladicí kapalinu k nejteplejším místům trysky. Konečným výsledkem je úspora nákladů pro zákazníky, protože tryska zůstává chladnější a vydrží dvakrát déle než tryska Kjellberg.

Technologie CoolFlow je spojena s patentovanou technologií elektrod SilverLine, která dále prodlužuje životnost trysky a snižuje provozní náklady. Kvalifikovaní mechanici společnosti Centricut k výrobě elektrod SilverLine používají kombinaci stříbra a mědi pro zvýšení životnosti elektrody.

„Delší životnost trysek CoolFlow pomůže vlastníkům systému Kjellberg ušetřit peníze, protože moderní technologie Centricut znamená nižší spotřebu spotřebních dílů,” uvedl Dean Lizotte, vedoucí týmu značky Centricut spadající pod Hypertherm.

Pokud si chcete objednat nové trysky CoolFlow nebo vás zajímají jiné nabídky pro systémy Kjellberg, obraťte se na dodavatele značky Hypertherm, odešlete e-mail na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo volejte na tel. č. +31 (0) 165 596939.

Společnost Centricut spadající pod Hypertherm navrhuje a vyrábí moderní spotřební díly pro řezání plazmou a laserem. Její sortiment produktů zahrnuje spotřební díly přinášející vyšší hodnotu lidem, kteří vlastní téměř jakýkoli jiný řezací systém než Hypertherm, včetně systémů ESAB, Kjellberg a Trumpf. Všechny produkty se značkou Centricut jsou konstruovány a vyráběny podle náročných standardů a s využitím nejmodernějšího technologického vývoje, což na jedné straně znamená snížení provozních nákladů a na druhé zvýšení rychlosti a kvality řezání. Na produkty Centricut se vztahuje bezplatná technická podpora a jsou odesílány ještě týž den.Hypertherm navrhuje a vyrábí nejmodernější systémy pro plazmové řezání, které se používají v řadě průmyslových odvětvích, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované systémy a spotřební díly pro řezání plazmou, stejně jako systémy CNC a výškové regulátory. Systémy Hypertherm si získaly důvěru díky své výkonnosti a spolehlivosti, čímž zajišťují vyšší produktivitu a ziskovost desítkám tisíc firem. Prestiž této společnosti v oblasti plazmové inovace sahá až do roku 1968, kdy společnost Hypertherm představila řezání plazmou, kdy plazmový oblouk je koncentrován pomocí vstřikování vody. Ve společnosti Hypertherm pracuje více než 1000 zaměstnanců a s pomocí svých partnerských zastoupení je firma aktivní v celosvětovém měřítku.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..