Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

62518e815d246b21f4a633dd096.jpgHrozby, kterým musíme ve světě ICT technologií denně čelit, jsou velmi různorodé. Již dávno si při jejich eliminaci nevystačíme „pouze“ s antivirovým programem. Ochrana proti novým metodám „kybernetického terorismu“ si vyžaduje nasazení dalších moderních prostředků.

Proto musíme na úrovni stanic i serverů instalovat všemožné antivirové programy, antispamové filtry, firewally atd. Pokud chceme mít svoje data zabezpečena opravdu kvalitně, potřebujeme ještě další aplikace pro elektronické podepisování, programy pro šifrování či bezpečnou skartaci dat a další. Integrace různých aplikací od různých výrobců vždy znamená zvýšené nároky na jejich správu, aktualizaci, hardware a nezanedbatelná je i ekonomická nevýhodnost takového nesourodého řešení.

TrustPort® Workstation je komplexní řešení pro antivirovou ochranu a bezpečnost dat určené pro použití na pracovních stanicích a noteboocích. Obsahuje antivirový program, personální firewall, program pro skartování elektronických dat, aplikaci pro použití elektronického podpisu a nástroj pro on-line šifrování na virtuálním disku. Řešení je schopno spolehlivě zajistit úplnou ochranu jednotlivých stanic v síti i u samostatných uživatelů.
www.aec.cz
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..