Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

microsdhc-uhs-i-2elz-460Toshiba Corporation oznámila uvedení nových paměťových karet microSDHC založených na technologii SeeQVaultTM (*1), která bude poskytovat flexibilní platformu pro ukládání a distribuci obsahu s vysokým rozlišením. SeeQVault je špičková technologie vyvinutá společnostmi Toshiba Corporation, Panasonic Corporation, Samsung Electronics Co, Ltd a Sony Corporation, která je licencována prostřednictvím NSM Initiatives LLC (NSM je zkratka ze společnosti Next Generation Secure Memory Initiative).

Technologie se týká obousměrného ověřování pomocí jednoznačného identifikátoru a infrastruktury veřejných klíčů. Jejím cílem je zajistit uživatelům vysoce bezpečné prostředí pro ukládání a distribuci obsahu ve vysokém rozlišení (HD). Technologie může být integrována do paměťových flash karet a zařízení, do kterých se vkládají. NSM LLC začala schvalovat vyráběná zařízení a poskytovatele služeb 25. února tohoto roku.
SeeQVault zajišťuje lidem přístup k nejnovějšímu digitálnímu obsahu s volností použití na různých platformách. Karta SeeQVault může být použita pro přehrávání obsahu v mobilním telefonu, tabletu nebo televizoru a zároveň zajišťuje vysokou úroveň zabezpečení celého prostředí.
První produkty této řady budou zahrnovat paměťové karty s kapacitami 16 GB a 32 GB a budou kompatibilní s Ultra High Speed Bus I a rychlostí UHS Class 1. Toshiba začne dodávat tyto výrobky v březnu a jejich komerční využití očekává během roku 2013.

Klíčové vlastnosti
1. Maximální rychlost zápisu 20 MB/s a rychlost čtení 40MB/s.
2. Kompatibilní s paměťovými kartami SD verze 3.0 a Ultra High Speed Bus I.
3. Kompatibilní s SDHC zařízeními, která podporují paměťovou kartu SD verze 2.0.
4. Podporuje CPRM technologii použitou ve standardních SD kartách.
* 1. SeeQVault™ je ochranná známka NSM Initiatives LLC.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..