Google překladač: English Deutsch

Navštivte v pořadí již 19. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH a získejte střechu TONDACH za 100 000 Kč zdarma! Na veletrhu, který proběhne od 23. do 27. září v Praze – Letňanech, vás čekají také ukázky posledních novinek i stavebních technologií.

Zájemci o pořízení nové střechy by měli určitě zamířit do expozice Cihlářského svazu Čech a Moravy, jež bude ve stánku č. 17 v hale 1. V jejím rámci bude probíhat prezentace společnosti TONDACH, která potěší jak zájemce o novinky, tak ty, kteří by rádi při výstavbě ušetřili. Zajímavou soutěž o střešní krytinu za 100 000 Kč připravila firma TONDACH společně s pořadatelem veletrhu, společností ABF. Zúčastnit se může každý, kdo správně vyplní soutěžní kupón a odhadne počet všech lidí, kteří se letos zapojí do hry. Výhru pak získá ten soutěžící, jehož odhad bude nejpřesnější. Vyhodnocení a vyhlášení výherce se uskuteční v sobotu 27.9.2008 v 15.00 hodin.

Pro stavebníky, kteří se právě chystají na pokládku střechy, je určena novinka v sortimentu tašek Stodo 12 a Falcovka 11. Levé okrajové tašky jsou nyní vybaveny novou konstrukcí drážek. To umožňuje jejich napojení přímo na základní tašku. Pro položení střechy tak již není nutné pořizovat speciální tašky s oboustrannou naválkou. Díky tomu se výstavba urychluje, zjednodušuje i zlevňuje.


www.tondach.cz