Google překladač: English Deutsch
…objevte novou dimenzi produkčního tisku

Konica Minolta Business Solutions Czech představila nový stroj bizhub PRO C65hc, který pracuje s revolučními tonery high chroma. Na trhu laserových tiskáren je bizhub PRO C65hc prvním zařízením svého druhu, které přináší technologii tisku pomocí high chroma toneru. Díky unikátnímu HC toneru (HC=high chroma) vlastní výroby, zvládne stroj reprodukovat mimořádně širokou škálu barev, která se blíží barvám prostředí sRGB. Extrémně široké rozpětí barev u použitých tonerů má za cíl naplnit rčení „To co vidíš, je to co tiskneš.“ Tuto schopnost ocení především uživatelé, kteří standardně pracují s sRGB workflow a před tiskem byli vždy nuceni transformovat tisková data do menšího barevného prostoru CMYK.

Výtisky z bizhub PRO C65hc vynikají mimo rozsahu barev také výjimečně jasnou sytostí, to ocení především nároční uživatelé z řad grafických studií či reklamních a kreativních agentur, které se snaží svými výtisky upoutat pozornost.
„Zaujmout pozornost zákazníka je v dnešní době čím dál složitější. Obzvláště v současné ekonomické situaci je proto stále více upřednostňována kvalita tiskového sdělení nad jeho kvantitou. Jasné a svítivé barvy, které dokáže bizhub PRO C65hc brilantně reprodukovat, jsou tou správnou přidanou hodnotou pro všechny tiskoviny, které mají získat pozornost zákazníka. To ocení především reklamní a marketingové agentury, direct mailingové společnosti i firmy zabývající se např. malonákladovým tiskem obalů.“ říká Vít Kulka, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech.
Při vývoji nových HC tonerů vycházela Konica Minolta z osvědčeného toneru Simitri HD (HD=high definition). Původní výhody v podobě jemných pravidelných částic, nižší teploty zapékání (a tím i široké škály potisknutelných médií) a velmi nízkých emisí tak zůstaly zachovány, navíc k nim přibyla schopnost tisknout v mimořádně širokém barevném rozsahu.
Zařízení bizhub PRO C65hc však nenabízí jen vysokou kvalitu tisku. Zároveň zachovává produkční tiskový výkon, určený pro tisk barevných a černobílých dokumentů všude tam, kde je požadován velký objem výtisků v krátkém čase. bizhub PRO C65hc dokáže tisknout rychlostí 65 plnobarevných stran za minutu, měsíčně zvládne až 300 000 výtisků. Podobně jako u ostatních produkčních strojů řady bizhub, je i novinka standardně vybavena oboustranným tiskem, volitelně lze připojit některý z řady finišerů. V nabídce příslušenství je také velkokapacitní zásobník rozšiřující vstupní kapacitu papíru až na 7 500 listů. Na výběr je ze dvou typů externích tiskových řadičů od Efi nebo Crea.
Na trh bude nový bizhub PRO C65hc uveden v několika různých konfiguracích podle účelu použití – modifikace jednotlivých strojů spočívá především v dokončovacích finišerech či možnostech vkládky již předtištěných materiálů.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news