Google překladač: English Deutsch
30.3.-.1.4.2006

Zástupci průmyslu, kteří se zabývají potrubími, odpadními systémy a službami v tomto odvětví, se každoročně setkávají na veletrhu RO- KA TECH. Návštěvníci mohou shlédnout nejžhavější novinky pro čištění, revize a opravy potrubí a odpadních systémů.

roka_1.gif

"Letos bude výstava probíhat od 30. března do 1. dubna. Zvolili jsme nové místo vzhledem k jeho strategické poloze. Veletrh byl přesunut z Lipska do Kasselu, neboť střední Německo je snadno dostupné pro návštěvníky z tuzemska i ze zahraničí," komentoval organizátor veletrhu Ralph Sluke. Návštěvníci tuto změnu rovněž ocenili. Od
svého založení bude letošní veletrh největší, neboť bude uspořádán na ploše o více než 5.600 čtverečních metrů. Na veletrhu, který je ideální informační platformou, se představí společnosti podnikající v oblastech služeb, oprav (otevřené i uzavřené konstrukční postupy), nabízejí mokré i suché odsávání, zdravotní inženýrství, zemní práce, plánování, a čistění odpadních vod.
Na veletrhu RO-KA-TECH, hned vedle výstavních stánků, naleznete vzdělávací program s názvem Odborník v oboru potrubí a odpadních systémů. Obsahuje všechny důležité informace týkající se tohoto povolání, včetně kvalifikačních požadavků. Jsou zde rovněž znázorněny nástroje a mechanizace, která se v tomto odvětví používají.
Ale ne všechny produkty mohou být představeny. Mnoho z nich je teprve ve stadiu vývoje - typickým příkladem je plánování a inženýrské služby. Veřejná diskuse pořádaná společností VDRK uprostřed veletrhu, poskytne společnostem příležitost, představit
své služby odborné veřejnosti. Více informací naleznete na internetové adrese: http://www.ro-ka-tech.de.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news