Google překladač: English Deutsch

GF AgieCharmilles, přední světová značka v oblasti strojírenské výroby elektroerozivních a obráběcích strojů, v první polovině dubna oficiálně otevřela vlastní obchodní zastoupení pro ČR a SR. Pobočka sídlí v Brně a švýcarská značka jejím vznikem sleduje další přiblížení se českým a slovenským zákazníkům.

Koncern GF AgieCharmilles dosud na českém a slovenském trhu neměl přímé zastoupení. To se změnilo od 1. ledna 2008 vznikem dceřiné společnosti Agie Charmilles s.r.o.

Stefan Maurer, jednatel Agie Charmilles s.r.o., komentuje založení nové pobočky následovně: „Prostřednictvím vlastní obchodní společnosti chceme vstoupit na trhy České a Slovenské republiky, které považujeme za klíčové, a vytvořit tu přímou plnoprávnou obchodní společnost.“

Agie Charmilles s.r.o. bude kromě poradenství a prodeje poskytovat také plný servis a služby aplikačních technologií. Podle slov Stefana Maurera tak značka GF AgieCharmilles českým a slovenským zákazníkům bude moci poskytovat kompletní služby přesně ve smyslu tradičních švýcarských hodnot, kterými jsou kvalita a spolehlivost.

Značka GF AgieCharmilles má vedoucí pozici na trhu obráběcích strojů pro výrobu forem a nástrojů. Od druhé poloviny loňského roku se slučují výrobky známých značek Agie, Charmilles a Mikron. Spojením jednotlivých oblastí elektroeroze, vysokorychlostní a vysokovýkonnostního frézování a automatizace nabízí Agie Charmilles plný program a disponuje tak nejkomplexnější prodejní sítí, servisem i službami.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news