Google překladač: English Deutsch

MediaScrape(TM), první světová informační síť, která využívá internetovou technologii pro bezplatné vysílání zpravodajství ve formátu videa, byla dnes živě spuštěna na internetové adrese http://www.MediaScrape.com. MediaScrape je první

video.jpg

internetovou televizní sítí, která se zabývá vysíláním digitalizovaného analogového signálu ve formátu, který představuje stoprocentní vysoce kvalitní video, které je interaktivní, bezplatné, v jazykových mutacích podle příslušné země, s možností vyhledávání a archivace a funkcí on demand (na vyžádání).
"Jde o průlom v oblasti zpravodajství, neboť MediaScrape bude přenášet zahraniční zpravodajství z amerického kontinentu, Afriky, Evropy, Středního Východu a asijsko-pacifické oblasti v původním formátu a jazyce, přičemž bude umožňovat, aby se divák mohl podívat na jednu událost nezaujatě a z více úhlů pohledu. Ať už jde o místní nebo mezinárodní události," řekl Tyler N. Cavell, zakladatel a provozní ředitel společnosti MediaScrape. MediaScrape se aktualizuje každých 30 minut, 24 hodin denně a tak poskytuje uživatelům možnost, aby plně kontrolovali způsob, jakým dostávají zprávy.
Funkce play-all umožňuje divákům sledovat po dobu 10-12 minut nejdůležitější zahraniční i místní zprávy, které jsou nahrané na hodinu a půl dlouhé smyčce s denními zprávami, nebo použít funkci na vyžádání (on-demand), kde jsou zprávy roztříděné podle oblasti a země. "Jelikož vysílání MediaScrape bude plně financováno z příjmů z reklamy, jsme schopni nabídnout tyto internetové video služby zákazníkům zdarma," řekl Cavell. "MediaScrape se snaží zlepšit informační tok mezi lidmi, zejména pokud jde o mladou počítačovou generaci, přistěhovalce nebo generaci příznivců agentury Bloomberg, zaměřené na novinky v oblasti zahraničních investic, interaktivity a světového obchodu."
Na rozdíl od jiných nových internetových stránek, zahrnují stránky MediaScrape všechny tři interaktivní možnosti - fórum (message board), blogy a obsah podle požadavků uživatele, včetně videa, fotografií, textů a audia.
Společnost MediaScrape uzavřela smlouvu o spolupráci s předními národními i mezinárodními zpravodajskými agenturami a velkoobchodníky, jako například Associated Press, Canadian Press a Dogan News Agency (81 agentur po celém světě). Společnost MediaScrape doposud podepsala spolupráci s místními provozovateli televizního vysílání v Gruzii, Turecku, Ázerbájdžánu a Arménii a doufá, že se jí během příštího roku podaří uzavřít další smlouvy ve více než sto zemích. Zprávy mají v současné době titulky v angličtině, v dohledné době budou k dispozici rovněž v dalších jazykových mutacích.
Společnost má centrálu v Montrealu a pobočky v Arménii, Gruzii, Ázerbájdžánu a Turecku. Společnost MediaScrape založil Tyler N. Cavell, který měl pocit, že současné vysílání neinformuje dostatečně. Proto spustil stránky http://www.mediascrape.com, aby vyplnil mezery ve světovém internetovém vysílání zpravodajství.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..