Google překladač: English Deutsch
již 15 let k Vaší spokojenosti v České a Slovenské republice

Německá kvalita každým coulem, asi tak by se daly přesně vystihnout vlastnosti přípravků z produkce firmy Jokisch, kterou již 15 let zastupuje pro Českou a Slovenskou republiku společnost LPW spol. s r.o.. Obchodní servis pro Slovensko poskytuje firma Weld s.r.o. v Nitře.

Produkty z dílny Jokisch jsou zaměřeny především na malé a střední strojírenské podniky, kterým poskytují vysokou jakost a přináší významné úspory jak ve zvýšení výkonu, tak v oblasti stability výrobních procesů. Svým rozsahem postihují široké spektrum výrobních činností: třískové obrábění, vrtání, lisování, tváření, mazání či svařování. V oblasti řezných olejů je potřeba zmínit dosud nepřekonané přípravky s označením S-91, S-94, či řeznou pastu 897CF, které jsou velmi oblíbené ve spojení s operacemi na velmi tvrdých materiálech jako např. nerez. Provozovatelé zabývající se servisem lyží pro změnu nedají dopustit na chladící emulzi NBK-SKI, která dosud nenašla v Evropě rovnocenného konkurenta. Ovšem to skutečné „zlaté vejce“ představuje separační kapalina pro svařování proti ulpívání žhavých odstřiků, která nese skromné označení a to Jokisch LB100. Je vyrobena na bázi přírodních olejů, neobsahuje silikon a splňuje nejpřísnějšími požadavky pro následné povrchové úpravy, které se ve výrobě používají. Je dodávána ve formě koncentrátu který se ředí vodou. To uživateli poskytuje možnost vlastního individuálního nastavení přesně podle aktuálních potřeb. Nanáší se pomocí mechanických rozprašovačů v jemném filmu v okolí sváru, na přípravek nebo do hubice. Přípravek vyhověl všem kritériím pro použití v automobilovém průmyslu či při výrobě nebo opravách kolejových vozidel. Svojí cenou a výkonem si za 15 let v České republice získal mnoho věrných a spokojených uživatelů jejichž řady se každý měsíc dále rozrůstají.
Společnost LPW mimo jiné zastupuje také další německou společnost RSA, která je pro změnu významným hráčem na poli dělení a odjehlování tyčových nebo plochých polotovarů. Opravdu účinné a efektivní řešení „v boji“ s otřepy zde nalezne každý, neboť u RSA platí že odjehlit lze téměř vše a bez poškození okolního povrchu. RSA to nejsou pouze samotné stroje, ale také vlastní kartáče made in Germany a již přes více jak 30let zkušeností. Univerzální odjehlovací stroje pro profily nebo plechy poskytnou i té nejmenší zámečnické dílně jistotu dobře odvedené práce, v případě hromadné výroby dokáží ohromit svým řezným výkonem (kadencí) plně automatická dělící centra a to při zachování neuvěřitelné přesnosti řezu. Všechny moduly-podavače, pila, odjehlení, měření, praní a stohování dílů jsou plně automatické a dají se začlenit do jakékoliv výrobní linky. To co je ovšem ruku v ruce na všem nejdůležitější, jsou odjehlovací kartáče, které si dokáží poradit s jakýmkoliv materiálem a přitom mnohdy dokáží poskytnout vícenásobnou životnost než stávající konkurence.
Pokud upřednostňujete kvalitu a víte že se nevyplatí kupovat jinde „levné věci“ tak u nás jste na správné adrese. Kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme více podrobných informací.

 

www.lpw.cz
 

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..