Google překladač: English Deutsch

Dobrý ergonomický design vytváří pro pracovní stanice výkonnější bezchybné práce, rozšíření ochrany pracovníků proti poškození zdraví, a to i s dlouhodobou činností.Manipulátory Demmeler ErgonomiX M a Demmeler Robotix LP poskytují preventivní bezpečnosti a ochranu zdraví - bezpečnosti práce, zvýšení produktivity, a tím i zlepšení kvality ve výrobě. Proto jsou tyto manipulátory pro svářeče velkým přínosem.

demm-01

Demmeler ErgonomiX

Díky důmyslnému uspořádání celé mechaniky dosáhli vývojáři u manipulátoru ErgonomiX bezkonkurenčně velký pracovní prostor s malými rozměry. Manipulátor vždy umístí obrobek do ideální polohy. Rozsah otáčení až 180° je speciální vlastností výrobku Ergonomix linie. Pro mnoho obrobků toto řešení nabízí nespornou výhodu – svar obsluha může zpracovat na jedno upnutí, aniž by bylo nutné upínat znovu. Manipulátor ErgonomiX disponuje vynikajícím poměrem ceny a výkonu produktu, a proto se manipulátor dostává do centra pozornosti.

demm-02

Demmeler Robotix LP

Produktová řada Robotix LP se zvláště doporučuje tam, kde musí být dílce umístěny velmi přesně a s přesností opakování ve všech stupních volnosti. Polohovadla jsou k dispozici ve třech provedeních.

  1. Pouze s výškovou osu posuvu
  2. S výškovou osou posuvu a osou otáčení
  3. S výškovou osou posuvu, osou otáčení a nosníku se dvěma osa otáčení

Se 3. variantou můžete libovolně umístit obrobek pod úhlem a chytře v libovolné výšce. Polohovadlo lze použít v místech s manuální prácí s jednoduchým závěsným ovladačem nebo volitelně pomocí inteligentního řídicího systému a díky své konstrukci ”Teach” je LP ideální pro integraci do robotiky.

Tímto způsobem jsou všechny osy plně programovatelné pomocí integrovaného řídicího systému. Pro tento model manipulátoru tak získáte od nás optimální stůl nebo mechanismus. Na přání lze dodat všechny periferní zařízení, včetně lineárních os.

demm-03

Možnosti stolu

Desky stolu k dispozici v různých velikostech a tvarech, můžete připojit svůj obrobků unifikovaným závitem M24 a také v kombinaci s osvědčeným 3D systém upínání (D28). V zásadě doporučujeme malé až střední velikosti stolu, tak aby byla zajištěna optimální dostupnost k obrobku. Je možné rozšířit stůl s boční stranou. Speciální desky pro vaše konkrétní požadavky na požádání.

Teach řídicí systém

V řídicím systému Teach si můžete ručně pomocí tlačítek ukládat jednotlivá místa pro obrobek.Tímto způsobem se udržuje konstantní průběh pohybu z pozice na pozici. Je možné uložit několik různých obrobkových programů v ovládacích panelech a později vyvolat v případě potřeby.

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news