Google překladač: English Deutsch

Státní zdravotní ústav v Praze pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR udělil dne 23. října v Kaiserštejském paláci, již poosmé, titul "Podnik podporující zdraví". Pramet Tools se tak řadí společně se společnostmi T - Mobile Czech republic, Nestlé Česko, Johnson Controls automobilové součástky a Alpiq Generation mezi pět nejvýše oceněných podniků.
Všechny oceněné podniky se vyznačují vysokou úrovní péče o zdraví zaměstnanců a zaměřením na preventivní aktivity v oblasti podpory zdraví. Pramet Tools dosáhl v kategorii Velké podniky ceny 3. stupně, což je nejvyšší dosažitelný stupeň. Před třemi lety získal toto ocenění 2. stupně.
Ocenění byly předány z rukou ředitelky Státního zdravotního ústavu Ing. Jitky Sosnové a náměstka ministra zdravotnictví a zároveň nově zvoleného hlavního hygienika ČR Vladimíra Valenty. „Jsem rád, že i díky tomuto ocenění panuje mezi podniky stoupající odborná úroveň péče o zdraví a bezpečnost práce a všichni ocenění jsou velmi dobrým příkladem pro ostatní,“ uvedl Valenta. Za společnost Pramet Tools převzal trofej generální ředitel společnosti Ing. Petr Beneš, MBA. „Zaměstnanci jsou pro nás to nejcennější, co máme. Je tudíž logické, že o ně a jejich zdraví pečujeme. Tato cena nás bude motivovat do dalších let. Klíčovou roli v uplynulé dekádě, kdy se výroba zvýšila čtrnáctkrát, hráli právě naši zaměstnanci, kterým jsme vytvořili motivační, stabilní a bezpečné prostředí,“ uvedl Ing. Petr Beneš, MBA., generální ředitel společnosti Pramet.
obr. Generální ředitel Pramet Tools Ing. Petr Beneš MBA. s hlavním hygienikem ČR Vladimírem Valentou

Generln_editel_Pramet_Tools_Ing._Petr_Bene_MBA._s_hlavnm_hygienikem_R_Vladimrem_Valentou

O společnosti Pramet
Společnost Pramet Tools s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem obráběcích nástrojů ze slinutých karbidů. Více než 60letá tradice a zkušenosti ve výrobě slinutého karbidu, stejně jako reprodukovatelná kvalita materiálů a kontinuální výzkum i vývoj umožnily firmě Pramet udržet si jednu z vedoucích pozic v daném sortimentu na tuzemském teritoriu a také ve střední a východní Evropě. Získává navíc stále vyšší uplatnění na náročných exportních trzích, na něž soustavně expanduje. Téměř dvě třetiny produkce jsou určeny pro export, 40 % pro český a slovenský trh. Od roku 2000 společnost Pramet Tools díky vlastnímu vývoji a výzkumu prakticky kompletně inovovala výrobní sortiment, který tak plně odpovídá požadavkům moderních technologických postupů obrábění a ve srovnání s původním sortimentem vykazuje skokový nárůst výkonnosti.
www.pramet.com

 

 

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news