Google překladač: English Deutsch

Akciová společnost ZVVZ, jedna z předních českých strojírenských firem, se transformovala na holding, zastřešený nově založenou mateřskou společností ZVVZ GROUP a.s.
Z původní ZVVZ a.s. byly odštěpeny a převedeny jako samostatné dceřiné společnosti holdingu už existující firmy ZVVZ-Enven Engineering, a.s., ZVVZ Energo s.r.o. a ZVVZ Invest s.r.o. Zároveň s tím vznikly další dvě nové společnosti ZVVZ NEMOVITOSTI, s.r.o. a ZVVZ MACHINERY, a.s.
 

„Tyto změny jsme dlouhodobě připravovali. Zprůhlední a zefektivní všechny naše činnosti, což bezesporu ocení i naši zákazníci. Všechny firmy holdingu budou transparentní a produktově orientované na svůj vlastní core business,“ říká Lukáš Vlašaný, předseda představenstva ZVVZ MACHINERY, a.s.

Po těchto změnách bude původní ZVVZ a.s. vykonávat pro všechny společnosti v holdingu manažerské a servisní činnosti a funkce. Společnost ZVVZ-Enven Engineering, a.s. nadále zajišťuje dodávky projektovaných zařízení jako doposud. Podobně se nemění ani činnosti společností ZVVZ Invest a ZVVZ Energo.
Nová společnost ZVVZ MACHINERY, založená 1. září, převzala veškeré činnosti související s výrobními a obchodními aktivitami ZVVZ a.s. Její součástí se tak staly dosavadní divize Výroba, divize Klimatizace a divize Ventilátory a Megtec. ZVVZ MACHINERY tedy převzala i všechny současné a v budoucnu uzavírané kontrakty, dosud zajišťované divizemi.
Dceřinými společnostmi nově vzniklého holdingu ZVVZ GROUP a.s. jsou ZVVZ-Enven Engineering, a.s., ZVVZ MACHINERY, a.s., ZVVZ Energo s.r.o., ZVVZ NEMOVITOSTI, s.r.o., ZVVZ Invest s.r.o. a ZVVZ a.s.

Novým předsedou představenstva ZVVZ MACHINERY se stal Lukáš Vlašaný, místopředsedou Daniel Duda a členy Jaroslav Pekarovič a Radka Čapková.

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news