Google překladač: English Deutsch

se konají v termínu od 13. do 17. dubna 2010 na brněnském výstavišti. Letos nově souběžně probíhá Mezinárodní veletrh interiéru a nábytku MOBITEX.

Úspory energií – zvýrazněné téma Stavebních veletrhů Brno

Na základě zájmu 90 % návštěvníků Stavebních veletrhů Brno v roce 2009 pokračují BVV i nadále ve stále aktuálním tématu energeticky úsporného stavění. Vzniká tak jedinečná možnost ucelené přehlídky vystavovatelů (prezentace praktických řešení), doplněná o novinky a trendy prezentované v odborném doprovodném programu. Téma se dotýká nejen oblasti technického zařízení budov, ale oborů zdících materiálů, oken, dveří, izolačních materiálů, konstrukčních systémů a ostatních stavebních materiálů.

Zaváděním nových produktů a služeb se firmy snaží docílit větší efektivnosti. A právě zde Vám mohou pomoci Stavební veletrhy Brno, kde můžete nejlépe předvést svoji standardní nabídku a představit své novinky. V dnešní době všichni pečlivě rozvažujeme svoje nákupy a investice. Stavební veletrhy Brno jsou tím správným místem, kde se můžete osobně setkat s potencionálními zákazníky, přesvědčit je, vidět konkurenci i novinky a trendy z oboru. Přihlášku, oborové členění a nabídku typových expozic naleznete zde.

Zlatá medaile IBF a Zlatá medaile SHK 2010

Máte špičkový výrobek? Světovou novinku? Nebo energeticky úsporné řešešení? Přihlašte svůj exponát do soutěže o Zlaté medaile! V rámci soutěže budou Vaše nominované exponáty viditelně označeny přímo na Vaší expozici, máte tak jedinečnou šanci, jak přilákat více návštěvníků na Váš stánek. Navíc nominovaným exponátům budeme věnovat výraznou pozornost v rámci PR Stavebních veletrhů Brno. Máte tak jedinečnou možnost zvýšit svoji publicitu. Už i nominací na Zlaté medaile získáváte doporučení Vašich výrobků odbornou komisí pro Vaše zákazníky!

On-line katalog výstavních expozic

Zajímavě řešená, funkční expozice vždy dokonale podtrhne veletržní účast vystavujících firem. Přehledná databáze, kterou pro své klienty Veletrhy Brno, a.s. prostřednictvím úseku Realizace expozic a servis připravily, umožňuje vystavovatelům pohodlný výběr podoby jejich veletržního stánku nebo alespoň nalezení inspirace. Výběrem typové expozice eliminujete svůj čas věnovaný přípravě stánku.

 

http://www.bvv.cz/stavebniveletrhybrno