Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Každý rok v létě Praha hostí skateboardový závod Mystic Cup s mezinárodní účastí. Závodníci a sportovci z celého světa přijíždí každý rok, aby se nejen zúčastnili, ale také viděli nové překážky a nové triky ve svých disciplínách. Mystic Construction je společnost stavitelů, skateboardových jezdců i řemeslníků. Každoročně mají za úkol postavit zavodní překážky, profily a rozličné boxy, schody nebo zábradlí pro závodníky. Vše se staví z železných rámů, trubek a překližkových desek.

Pro stavbu Mystic Skateparku letos stavitelům zapůjčila nářadí firma BOSCH. Řemeslníci z Mystic Construction si nejvíce pochvalovali pokosovou pilu BOSCH GTM 12 a také novinku na trhu akumulátorových šroubováků, lehký akumulátorový šroubovák BOSCH GSR 14,4 V-Li. GMT 12 řeže se 100% přesností díky integrovanému laserovému zaměřování a vyfrézované úhlové stupnici. Rozpětí úhlů je 48 stupňů na obě strany a maximální šikmý úhel je až 47 stupňů. Motor GTM 12 (pokosová a zároveň stolová pila) s výkonem 1800 wattů zaručí rychlé řezaní i to, že pila projde i velkými trámy jako máslem. Funkce jako Spindle Lock (aretace vřetena) pro snadnou výměnu kotoučů nebo integrované osvětlení pro práci v šeru podtrhují dobrý dojem z celku GTM 12.

Elektrický šroubovák GSR 14,4 V-Li na trhu představuje revoluční technologii BOSH Premium Li-Ion. Tyto nové baterie mohou být nabíjeny v jakémkoli stadiu nabití aniž by docházelo k tzv. paměťovému efektu, který významně snižuje životnost běžných Niklových článků. „Šroubovák je nesmírně rychlý, což ulehčuje mou práci a hlavně s programem Hyper Charge je po polovině nabíjecí doby baterie nabitá na 75 % své kapacity“, jak se vyjádřil jeden z řemeslníků stavby.

Testy, které provedla firma BOSCH při vývoji tohoto revolučního šroubováku potvrzují že GSR 14,4 V-Li utáhne až 210 šroubů do měkkého dřeva na jedno nabití. Díky novému materiálu Durashield vydrží šroubovák GSR 14,4 V-Li mnohem víc a i po pádu z výšky 2 m je pořád zcela funkční a má plný výkon.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..