Google překladač: English Deutsch
Mezinárodní setkání průmyslu korozivzdorných ocelí

Ve dnech 17. a 18. května se na brněnském výstavišti uskuteční již šestý ročník mezinárodního veletrhu a kongresu korozivzdorných ocelí STAINLESS 2011. V Brně se konal poprvé v roce 2009 a premiéra to byla nadmíru úspěšná. Veletrh STAINLESS je určen především specialistům z ocelářského průmyslu a jejich obchodním partnerům. Exponátovou náplň tvoří zejména suroviny a materiály pro výrobu korozivzdorných ocelí, hutní polotovary a výrobky z nerez ocelí a výrobky sléváren, kováren a lisoven z tohoto materiálu. Nechybí ani výpočetní, zkušební a měřící technika pro oblast korozivzdorných ocelí, oborový výzkum, služby a instituce.

Vysoce kvalitní mezinárodní účast

I když do veletrhu zbývá několik měsíců, je zřejmé, že zastoupení vystavovatelů bude opět velice reprezentativní. Již nyní potvrdilo svou účast více jak osm desítek firem z 15 zemí, nejvíce vystavovatelů se přihlásilo z Německa, ČR, Polska, Itálie a Nizozemí. Zastoupeny budou i asijské firmy. (Indie,Čína)

Veletrhu se zúčastní řada významných firem oboru korozivzdorných ocelí, mezi nimi například ArcelorMittal Stainless Service Germany, ThyssenKrupp Nirosta, Sandvik Materials Technology, ITALINOX, Schmolz + Bickenbach Edelstahl a Marcegaglia. .
Kromě tradičních vystavovatelů se přes dvě desítky firem představí na Stainless vůbec poprvé.

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce