Google překladač: English Deutsch
Mezinárodní setkání průmyslu korozivzdorných ocelí 17.–18.5.2011

Na brněnském výstavišti se v roce 2009 prezentovalo více jak sto padesát vystavovatelů z 22 zemí, přičemž mezinárodnost byla rekordní ze všech veletrhů – 83 % firem přijelo ze zahraničí. Téměř polovina vystavovatelů byla na veletrhu STAINLESS vůbec poprvé. Jejich expozice si prohlédlo více jak tisíc odborných návštěvníků ze 35 zemí. Veletrh STAINLESS je určen především specialistům z ocelářského průmyslu a jejich obchodním partnerům. Exponátovou náplň tvoří zejména suroviny a materiály pro výrobu korozivzdorných ocelí, hutní polotovary a výrobky z nerez ocelí a výrobky sléváren, kováren a lisoven z tohoto materiálu. Nechybí ani výpočetní, zkušební a měřící technika pro oblast korozivzdorných ocelí, oborový výzkum, služby a instituce. Součástí veletrhu je již tradičně rozsáhlý kongresový program. Pro návštěvníky veletrhu je účast na kongresu bezplatná.

Vysoce kvalitní mezinárodní účast
I když do veletrhu zbývá několik měsíců, je zřejmé, že zastoupení vystavovatelů bude opět velice reprezentativní. Již nyní potvrdilo svou účast více jak osm desítek firem z 15 zemí, nejvíce vystavovatelů se přihlásilo z Německa, ČR, Polska, Itálie a Nizozemí. Zastoupeny budou i asijské firmy. (Indie,Čína). Veletrhu se zúčastní řada významných firem oboru korozivzdorných ocelí, mezi nimi například ArcelorMittal Stainless Service Germany, ThyssenKrupp Nirosta, Sandvik Materials Technology, ITALINOX, Schmolz + Bickenbach Edelstahl a Marcegaglia. Kromě tradičních vystavovatelů se přes dvě desítky firem představí na Stainless vůbec poprvé.

Přihlaste se také!
Firmy, které se teprve rozhodují o účasti, by neměly dlouho váhat. Přihlásit se na veletrh STAINLESS je stále možné, ovšem jen včasné přihlášení zaručí lepší umístění v rámci pavilonu B, kde se bude letošní STAINLESS konat. Cena kompletně vybaveného stánku 16 m2 činí 69.000 Kč.

Více informací a přihlášky na www.stainless2011.com