Google překladač: English Deutsch
Elektrická automatizace – Systémy a komponenty, Nuremberg, 25 - 27. listopadu 2008

SPC/IPC/DRIVES 2008 je jedním z nejdůležitějších veletrhů elektrického i automatizovaného průmyslu. Veletrh se koná od 25 – 27. listopadu v Nurembergu v Německu a nabídne 11 hal vystavujících současnou přehlídku elektrického průmyslu. Těšit se můžete nejen na výstavní stánky, projekce, ale také prezentace a konference.

Nadcházející veletrh přivítá 1 400 vystavovatelů z Německa a zahraničí. Představeny budou systémy a komponenty elektrické automatizace. Veletrh se pyšní nálepkou prestižního vystavovatelského místa plného inovačních a futuristických technologií. Návštěvníci se již dlouhodobě řadí mezi ty, kteří se na poli designu, vývoje, produkce a výkonných pozic pohybují celoživotně. Vystavovatelé tak mají možnost přesvědčit své zákazníky, že právě jejich produkt je ten nejspecifičtější a služby nejlepší.

Otevírací doba veletrhů se letos také o jednu hodinu prodloužila, a to ve středu 26. listopadu 2008. V tento den je možné navšívit veletrh az do 19 hodiny. Účastníci veletrhu tak mají ještě více času k prozkoumání toho nejužitečnějšího, co jim veletrh může z hlediska automatizace nabídnout.
V hale číslo 10 se setkáte s tématem “Kontrolní technologie” a “Technologie připojení”. Společnosti jako Siemens, Harting, Hischmann a Rockwell Automation zde budou jako hlavní vystavovatelé. Z dalších nabízených atrakcí byste neměli zmeškat „Řízení pohybu“, „Bezpečnost a zabezpečení v Automatizaci“, „Bezdrátové mechanismy“, „RFID v automatizaci“ a „Webová automatizace“.


SPS/IPC/DRIVES veletrhy se více než lépe připravují na konference, které nabídnou informace, diskuze, prostor k předvedení nových technologií, technik a způsob jejich využití v praxi.


www.mesago.com/sps