Google překladač: English Deutsch

Společnost Pivot International, hlavní světový dodavatel služeb technické podpory navrhování a vývoje nových výrobků, zavedla software SolidWorks PDMWorks Enterprise pro správu výrobních dat, pomocí kterého řídí svůj program globálních zakázek. Díky PDMWorks Enterprise navrhuje společnost lepší výrobky za kratší dobu.

b1.jpg

Pivot International je firma s výrobními a administrativními odděleními v různých zemích. Specializuje se na elektronické systémy od bezdrátové komunikace po příruční zobrazovací systémy a aplikace. Pracovníci společnosti pracují na svých návrzích souběžně v mnoha různých zemích. Společnost má ve svém systému PDMWorks Enterprise 12 000 dílů, sestav a ISO dokumentů kvality výroby.

PDMWorks Enterprise napomáhá společnosti Pivot se souběžnými procesy navrhování v mnoha různých zemích. Před zavedením PDMWorks Enterprise měli konstruktéři společnosti Pivot International velké problémy při zajišťování změn návrhu ve všech propojených dílech a sestavách. Příliš často se stalo, že bylo nutno odstraňovat chyby a předělávat soubory až v okamžiku, kdy navržené díly šly do výroby. Zároveň trávili zaměstnanci v Asii 2 hodiny denně při přenosu velkých souborů z ústředí společnosti Pivot v USA pomalým internetovým připojením.

„Zavedením PDMWorks Enterprise jsme odstranili tyto překážky a výrazně jsme zvýšili naši přesnost a produktivitu,“ říká Connie Gray, IT manažerka společnosti Pivot International. „Jsme schopni zajistit, aby měli naši konstruktéři vždy ten správný návrh a tudíž mohli implementovat změny do všech ovlivněných sestav a výrobků. Díky PDMWorks Enterprise je každý, kdo pracuje na stejných souborech ze stejného úložiště, vždy na stejné stránce. Pokud pracujete na dílu, bude ve všech souvisejících návrzích automaticky aktualizován. Navíc žádný díl nemůže být duplikován bez upozornění.“

Místo přenášení velkých souborů PDMWorks Enterprise automaticky replikuje soubory návrhu do každého umístění a přenáší pouze změny. Pro integraci systému PDMWorks Enterprise do svého systému plánování výrob používá společnost Pivot International otevřená rozhraní API. Lepší organizace souborů dílů a sestav umožňuje konstruktérům opakované použití hotových návrhů a tím snižuje náklady. Nové systémy pracovních postupů založené na PDMWorks Enterprise automatizují pohyb souborů návrhu od konstruktéra přes vedoucího projektu až ke kontrole kvality. V budoucnu chce společnost Pivot International zpřístupnit funkce softwaru PDMWorks Enterprise svým zákazníkům tak, aby si mohli prohlížet své návrhy na portálu společnosti.
www.pivotint.com www.solidworks.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..