Google překladač: English Deutsch
…joint venture s firmou Unior

Štýrský specialista na výrobu tvářecích nástrojů rozšiřuje své logistické a výrobně technické kapacity ve Slovinsku a Srbsku. Ve společnosti Unior, která působí ve Slovinsku a v Srbsku, našel štýrský podnik na výrobu nástrojů ideálního partnera pro svou expanzi. Koncern Unior zahrne výrobu nástrojů do společnosti typu joint venture, založené začátkem roku 2008. „Díky tomu jsme připraveni na všechny nové projekty a na rozšiřování kapacit v oblasti engineeringu, obrábění a montáže“, potvrzuje Jednatel zakládající společnosti Herbert Danzinger. Společnost weba vlastní 74procentní podíl, a je tak většinovým podílníkem firmy.

Nové firmy hornorakouské společnosti weba, založené společně s firmou Unior, nesou název weba Maribor a weba Kragujevac. V rámci joint venture došlo začátkem roku 2008 k převzetí aktivit společnosti Unior v oblasti výroby nástrojů. 74procentní podíl firmy je nyní v rukou společnosti weba. „Tím jsme optimálně zajistili naše plány na další růst v oblasti logistiky a výroby“, vysvětluje jednatel společnosti weba Herbert Danzinger.

V posledních letech se společnost Unior profilovala již jako externí dodavatel společnosti weba v oblasti konstrukce nástrojů a nástrojových sad. Desetiletí zkušeností v technice střihání a tváření a speciální know-how v oblasti konstrukcí, doplněné o schopnosti a zkušenosti společnosti weba, mají i do budoucna zajistit úspěšnou kooperaci s novým partnerem. Většina strojů a zaměstnanců koncernu Unior Werkzeugbau bude převzata, plánuje se navyšování kapacit. Akciová společnost Unior se sídlem v Zreče je jedním z největších a nejdůležitějších slovinských exportérů. Koncern se dělí na čtyři obchodní oblasti: Výkovky, ruční nástroje, strojní nástroje a turismus. Společnost Unior je jedna z největších sléváren v Evropě, a jako taková vyrábí své produkty výhradně pro přední evropské výrobce automobilů. Použití nejmodernějších technologií a mimořádně kvalifikovaní zaměstnanci jsou zárukou maximální kvality.

Společnost weba Werkzeugbau Betriebs GmbH se koncentruje na výrobu velkých střihacích a tvářecích nástrojů pro strukturní díly automobilového průmyslu s vysokou a velmi vysokou pevností.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news