Google překladač: English Deutsch

Monarch-HGMonarch-FSSpolečnost Nikon Corporation s potěšením oznamuje uvedení nových modelů monokulárních pozorovacích dalekohledů MONARCH Fieldscope, které se skládají ze čtyř monokulárů fieldscope a tří okulárů, které byly vyvinuty exkluzivně pro tuto řadu. Díky své nové optické konstrukci nabízejí tyto monokuláry MONARCH Fieldscope vysoký optický výkon a brilantně čisté zorné pole. Jako nástupci monokulárů fieldscope ED82/EDIII přinášejí nové vzrušující zážitky při pozorování přírody.


Monokuláry MONARCH Fieldscope zajišťují díky optickým sklům Nikon s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) vysoce kontrastní pohled a věrné barvy. Všechny čočky a hranoly jsou opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro vynikající propustnost světla a optimalizovaný zaostřovací systém umožňuje rychlejší a přesnější zaostření.

Okuláry MEP využívají nový optický systém a vyznačují se optickou konstrukcí s korekcí zklenutí pole, díky které dosahují rovnoměrné ostrosti a brilance v celém zorném poli a současně zajišťují velké předsunutí výstupní pupily. Pokud jsou tyto okuláry MEP připojeny k monokuláru fieldscope, je každý z nich vodotěsný, což zajišťuje bezpečné použití i při neočekávaných změnách počasí.

Ať už sledujete ptáky nebo se kocháte uchvacující přírodou či noční oblohou, nabízí vám hliníkové tělo monokulárů fieldscope odolnost a robustnost, které jsou přímo stvořené pro skvělé venkovní aktivity. Bez ohledu na délku vaší cesty nebo extrémnost podmínek, monokuláry MONARCH Fieldscope jsou přímo stvořené pro to, aby odolaly všem zkouškám.

www.nikon.cz

MONARCH-FS PIC2 ZM


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce