Google překladač: English Deutsch

Cihelna Hodonín letos oslaví 150 let od svého založení jako špičkově vybavený výrobní závod. Zásadní modernizací mohla projít díky tomu, že ji v závěru loňského roku koupila společnost KM Beta a.s., největší ryze český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových bloků. V současnosti probíhá v Cihelně Hodonín zavádění nových technologií a obnova výroby.

Zakoupením Cihelny Hodonín tak společnost KM Beta a.s. ke stávající výrobě betonové střešní krytiny a vápenopískových zdicích bloků v Kyjově a Bzenci zahrnula do své výroby ucelený pálený cihelný systém HODOTHERM. Jeho součástí jsou, kromě nosného zdiva, věncovek, překladů a příčkovek, také stropní prvky. Právě stropní konstrukce považuje společnost KM Beta a.s. z hlediska doplnění stávající nabídky za zásadní. Hrubou stavbu, zahrnující nejen zdi a střechu, ale nově také stropy, lze totiž nyní kompletně realizovat z materiálů KM Beta.

Původní vybavení cihelny bylo z velké části nahrazeno novými, modernějšími technologiemi od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Téměř veškerý stávající sortiment výrobků Cihelny Hodonín bude postupně vylepšen tak, aby odpovídal požadavkům současného stavebnictví.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..