Google překladač: English Deutsch

Služba založená na technologii Push To Talk je nyní dostupná dva měsíce bezplatně.
Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., začala poskytovat službu s názvem Eurotel Přepínám, která zákazníkům umožňuje vyzkoušet bezplatně po dobu dvou měsíců technologii Push To Talk. Tuto technologii uvedl Eurotel jako první mobilní operátor na český trh v prosinci loňského roku. Všichni zákazníci společnosti Eurotel mohou nyní používat mobilní telefon také jako vysílačku a spojit se i s více lidmi najednou.
Služba Eurotel Přepínám zajistí zákazníkovi téměř okamžité spojení - bez vytáčení čísla a čekání na spojení hovoru. Funguje na jednoduchém principu. Volající si ze svého seznamu vybere jednotlivce či skupinu a stlačením speciálního tlačítka na mobilním telefonu může ihned po sestavení spojení, oznámeného zvukovým signálem, začít mluvit. Komunikace je, stejně jako u vysílačky, jednosměrná. Hovořit tedy může pouze jeden účastník, zatímco ostatní poslouchají.
Služba Eurotel Přepínám je dostupná v síti Eurotel na všech místech v České republice se signálem GSM a GPRS.
Společnost Eurotel přichází v současné chvíli s nabídkou bezplatné aktivace a vyzkoušení služby po dobu alespoň dvou měsíců bez poplatku. Tato nabídka platí pro všechny zákazníky společnosti Eurotel, kteří využívají některý z hlasových tarifů Eurotel.
Služba Eurotel Přepínám je v současnosti podporována mobilními telefony Nokia 6020, Nokia 5140 a telefony s operačním systémem Symbian - Nokia 6600, Nokia 6670 a Nokia 7610. Další telefony Nokia podporující službu Eurotel Přepínám budou uvedeny během tohoto roku. Eurotel rovněž plánuje rozšíření portfolia mobilních telefonů pro tuto službu také o další značky. Pro firemní zákazníky navíc Eurotel připravil speciální nabídku zvýhodněných cen telefonů Nokia 6020 a Nokia 5140.
Po uplynutí dvou měsíců bezplatného vyzkoušení služby Eurotel Přepínám budou moci paušální zákazníci pokračovat v jejím neomezeném používání podle denní nebo měsíční sazby. S denním tarifem získá zákazník možnost využívat technologii Push To Talk po celý den za 39 Kč (bez DPH) a za pouhých 399 Kč (bez DPH) ji může neomezeně používat po dobu kalendářního měsíce.
Více se dozvíte na www.eurotel.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news