Google překladač: English Deutsch

Společnost DNS a.s., distributor s přidanou hodnotou, představila specializované testovací pracoviště - “Security Lab“, které nabízí partnerům a zákazníkům z řad odborné veřejnosti možnost vyzkoušení bezpečnostní technologie.
„Zásadní roli při návrhu každého bezpečnostního systému představují požadavky zákazníka a optimální propojení s

Perimeter.jpg

užívanými platformami a aplikacemi. Právě proto jsou konzultantské služby a poradenství základem fungování společnosti DNS. Primární je vždy jasná definice potřeb, konkrétní návrh řešení, následné upřesnění s ohledem na vlastnosti jednotlivých systémů a v neposlední řadě vlastní implementace a zaškolení“, říká Petr Hněvkovský, ředitel divize IT Security společnosti DNS.

Security Lab je speciálně zařízená, plně vybavená laboratoř určená pro představení a vyzkoušení vlastností a funkcí zastoupených produktů. Nabízí široké možnosti integrace s ostatními bezpečnostními prvky případně dalšími technologiemi. Security Lab je možné propojit s Networking Labem (Cisco, Avaya, Enterasys) nebo s technologickým centrem Microsoft Solutions Centre@HP. Security Lab je určen pro pořádání školení, workshopů či srovnávacích testů. Produkty je možné využít i pro pilotní projekty a zápůjčky.

Security Lab je otevřený všem zájemcům z řad koncových zákazníků, partnerů, specialistů a architektů bezpečnostních systémů, novinářů, nezávislých testerů a účastníků a pořadatelů školení a workshopů. Společnosti, které jsou zastoupeny v Security Labu patří mezi klíčové hráče na poli IT Security: Crossbeam Systems , CipherOptics, Check Point Software Technologies, Internet Security Systems, McAfee, nCipher, Trend Micro a Websense.

„Služebně“ nejmladším zařízením v Security Labu je Trend Micro InterScan Web Security Appliance, které v ČR představil Marko Djordjevic, Product Manager společnosti Trend Micro, která zaujímá vedoucí pozici na trhu antivirových a bezpečnostních řešení.

InterScan™ Web Security Appliance zásadním způsobem blokuje spyware, červy, viry a klamavý obsah na internetové bráně. Brání nežádoucímu stahování spywaru, blokuje přístup k webovým serverům s nebezpečným kódem, detekuje aktivitu spywaru na klientech či spouští odstraňování bez zprostředkovatelů.

Verze Enterprise Edition navíc umožňuje blokaci vynuceného stahování pomocí vyhledávání hrozeb v apletech ActiveX a Java a dále blokuje přístup k podezřelým spywarovým serverů filtrováním adres URL v reálném čase.

V porovnání se softwarovým zabezpečením brány je aplikace InterScan Web Security Appliance optimalizována pro rychlejší implementaci a jednoduchost, což snižuje celkové provozní náklady.
Pro další informace laskavě kontaktujte:
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news