Google překladač: English Deutsch

Společnost Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, celoevropského distributora průmyslového výrobního vybavení pro MRO (údržba, oprava, provoz), dnes oznámila jmenování Dagmar Chyňavové na pozici personální manažerky. Dagmar Chyňavová bude ve své nové funkci zodpovědná za realizaci personální strategie, optimalizaci HR procesů a nábor a rozvoj talentů na všech úrovních řízení. V oblasti personalistiky má dlouholeté zkušenosti. Působila ve společnostech Syngenta Czech s.r.o. na pozici HR Business Partner CZ/SK a Sara Lee Czech Republic, a.s. jako HR Generalist, kde zodpovídala mimo jiné za vzdělávání a rozvoj, recruitment a onboarding nových zaměstnanců, performance management, talent management a implementaci nových procesů a nástrojů.

Foto-Chynavova-Brammer


Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a v současné době si dále rozšiřuje své vzdělání v oboru provoz a ekonomika na České zemědělské univerzitě v Praze. Ve svém volném čase se věnuje hudbě, výtvarnému umění, turistice a cestování. Hovoří anglicky a částečně německy.
Brammer dodává svým více jak 100 000 zákazníkům rozsáhlou nabídku zahrnující přes 3,5 milionu produktů od světových výrobců komponentů z celkem 300 poboček v Evropě. Díky své specializované službě 'Insite' dokáže Brammer nabídnout poradenství v oblasti spravování inventáře, technických otázek a poskytnout podporu a pomoc při normalizaci a racionalizaci MRO produktů přímo u zákazníka.
V České republice si již společnost Brammer vybudovala velmi dobré jméno v oblasti prodeje ložisek, součástek pro přenos mechanického výkonu a hydraulických i pneumatických komponentů, včetně doplňkového sortimentu pro údržbu, což jsou oblasti, ve kterých zaujímá pozici lídra na trhu. Mezi její zákazníky v této oblasti patří např. Plzeňský Prazdroj, Kraft Foods, Lasselsberger a Continental.
Pro více informací o nabídce produktů a služeb poskytovaných společností Brammer navštivte prosím www.brammer.cz.Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news