Google překladač: English Deutsch
Inzerce

Foto-Chynavova-BrammerSpolečnost Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, celoevropského distributora průmyslového výrobního vybavení pro MRO (údržba, oprava, provoz), dnes oznámila jmenování Dagmar Chyňavové na pozici personální manažerky. Dagmar Chyňavová bude ve své nové funkci zodpovědná za realizaci personální strategie, optimalizaci HR procesů a nábor a rozvoj talentů na všech úrovních řízení. V oblasti personalistiky má dlouholeté zkušenosti. Působila ve společnostech Syngenta Czech s.r.o. na pozici HR Business Partner CZ/SK a Sara Lee Czech Republic, a.s. jako HR Generalist, kde zodpovídala mimo jiné za vzdělávání a rozvoj, recruitment a onboarding nových zaměstnanců, performance management, talent management a implementaci nových procesů a nástrojů.


Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a v současné době si dále rozšiřuje své vzdělání v oboru provoz a ekonomika na České zemědělské univerzitě v Praze. Ve svém volném čase se věnuje hudbě, výtvarnému umění, turistice a cestování. Hovoří anglicky a částečně německy.
Brammer dodává svým více jak 100 000 zákazníkům rozsáhlou nabídku zahrnující přes 3,5 milionu produktů od světových výrobců komponentů z celkem 300 poboček v Evropě. Díky své specializované službě 'Insite' dokáže Brammer nabídnout poradenství v oblasti spravování inventáře, technických otázek a poskytnout podporu a pomoc při normalizaci a racionalizaci MRO produktů přímo u zákazníka.
V České republice si již společnost Brammer vybudovala velmi dobré jméno v oblasti prodeje ložisek, součástek pro přenos mechanického výkonu a hydraulických i pneumatických komponentů, včetně doplňkového sortimentu pro údržbu, což jsou oblasti, ve kterých zaujímá pozici lídra na trhu. Mezi její zákazníky v této oblasti patří např. Plzeňský Prazdroj, Kraft Foods, Lasselsberger a Continental.
Pro více informací o nabídce produktů a služeb poskytovaných společností Brammer navštivte prosím www.brammer.cz.


Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..