Google překladač: English Deutsch

Banka se rozhodla pro progresivní přístup k této nové produktové linii, kterým je kompletní outsourcing všech souvisejících služeb s výjimkou kredit scoringu. Toto řešení jí přinese například výrazné snížení investiční náročnosti projektu kreditních karet.
BAWAG Bank CZ, která patří do čtvrté největší rakouské finanční skupiny BAWAG P.S.K. Group, pověřila kompletním procesingem kreditních karet společnost MUZO.
MUZO, a.s. pro banku zajistí správu karet, personalizaci a zároveň bude provádět autorizaci transakcí. Poskytne komplexní řešení, zohledňující všechny specifické potřeby BAWAG Bank CZ.
MUZO, a.s. je dceřinou společností Global Payments Inc. Od roku 1992 poskytuje finančním ústavum komplexní služby v oblasti vydávání, správy a personalizace platebních i neplatebních karet, zpracování transakcí, instalace a údržby bankomatu a platebních terminálu, vývoje platebních systému a řešení. Platforma společnosti MUZO byla jednou z prvních na evropském trhu, které vyhověly mezinárodním standardum Europay MasterCard a VISA pro čipové platební karty. Na počátku března zprovoznilo MUZO první bankomat v České republice, který přijímá čipové platební karty.
Společnost Global Payments Inc., kotovaná na burze NYSE s tržní kapitalizací 2,4 miliardy USD, je přední světový dodavatel řešení pro elektronický platební styk pro spotřebitele, obchodníky, nezávislé obchodní organizace, finanční instituce, státní úřady a nadnárodní společnosti ve Spojených státech, Kanadě, Latinské Americe a Evropě. Global Payments nabízí kompletní portfolio řešení bezhotovostních operací pro platební karty včetně kreditních a debetních karet, korporátních nákupních karet, dárkových karet, garantovaných šeků, ověřování a proplácení šeků, elektronických šeků, správy terminálů a peněžních převodů. Další informace o společnosti a jejích službách naleznete na adrese http://www.globalpaymentsinc.com