Google překladač: English Deutsch

Dopřejte si televizor, který ukáže vše – do posledního detailu
Odhalte krásu s novým Full LED televizorem HX955 od Sony
• Štíhlý design – obrovský Full LED obraz
• Krásně detailní 2D i 3D obraz díky technologii X-Reality PRO
• Přístup k televizním archívům, filmům, hudbě, aplikacím a dalšímu obsahu na internetu díky vestavěné Wi-Fi konektivitě

Sony_HX955_1

Obraz, který jasně září
Světlo a tma a všechno mezi tím: HX955 vás doslova obklopí jasným a ostrým obrazem. Ať sledujete 2D nebo 3D, unikátní Full LED obrazovka uzavřená do štíhlé, minimalistické konstrukce televizoru vám nabídne syté barvy, vysoký kontrast a přirozeně realistický pohyb v obrazové kvalitě, která věrně odráží realitu.
Zářivá bílá a hluboká černá
Zapněte televizor HX955 a vše bude hned jasné. Full LED obrazovka je schopna uspořádat podsvícení obrazu do zón, které přesně odpovídají místům, kde je potřeba zvýšit, nebo naopak snížit jas tak, aby světlá místa obrazu doslova zářila a tmavé plochy byly úplně temné. Tato technologie šetří elektrickou energii, vykresluje obraz detailněji a kontrastněji než klasické LED televizory.
Vše, co sledujete, bude vypadat lépe
Na televizoru HX955 všechno vypadá jako živé. Nový inteligentní obrazový procesor Sony X-Reality PRO zvýrazní detaily každého obrazu, který sledujete. Internetové video, oblíbený televizní pořad nebo nejnovější film ve 3D, X-Reality PRO dodá všemu vzrušující ostrost a hloubku.
Hudbu a filmy najdete na internetu
Nedávají nic, co by vás zaujalo? Díky technologii Sony Internet TV je jediným omezením vaše fantazie. Díky vestavěnému Wi-Fi televizor HX955 umožňuje přímý přístup na síť Sony Entertainment Network, do světa streamování HD filmů, milionů hudebních skladeb a televizních archívů, dále do internetových prohlížečů a aplikací jako Twitter™, Facebook®, YouTube™, Skype™ a spoustu dalšího. Ve svém obývacím pokoji se už nikdy nudit nebudete.
Elegantní linie, štíhlý design
Konstrukce televizoru HX955 vypadá stejně dobře jako její dokonalý obraz. Vyznačuje se elegantně minimalistickým designem, který vhodně doplní váš obývací pokoj. Televizor je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, podstavec z hliníku umožňuje díky možnosti náklonu od 0° do 6° nastavit ideální pozici pro sledování i při umístění na nízký nábytek.
„Televizor HX955 využívá naše nejnovější inovace jako například podsvícení Full LED pro zvednutí laťky obrazového výkonu,“ říká Kentaro Matsumoto, TV Product Manager, Sony Europe. „Lidé dnes mají stále více možností zábavy, od online videa po filmy na přání. HX955 jim k tomu nabízí obraz velikosti a kvality, která je doslova vtáhne do děje.“
Tato nová řada full LED televizorů od Sony bude na českém trhu dostupná od začátku prosince 2012.
www.sony.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news