Google překladač: English Deutsch

Přes den často není nikdo doma a přesto by měl být Váš byt zabezpečený. Ale kdo by měl ještě čas na cestě do práce nebo do školy obsluhovat nějaké komplikované zařízení? Proto Bosch vyvinul centrálu pro hlášení vloupání Easy Series. Je snadno srozumitelná a lehce obsluhovatelná. Takto se můžete cítit bezpečně. Easy Series společnosti Bosch dokazuje, že je možné snadno obsluhovat centrály pro hlášení vloupání, bez velkého zaškolování. Easy Series s Vámi komunikuje ve Vašem rodném jazyce a provádí Vás tak v menu obsluhy. Vícebarevný displej si vystačí zcela bez textu: při zadávání Vás podporuje snadno pochopitelnými animacemi. Musíte pouze přidržet Váš čip na obslužné části nebo použít tlačítko, abyste zapnuli zařízení naostro nebo pohotovostně.

alarm_1.jpg

Na status alarmu a systému se můžete dotázat také na dálku telefonem. Easy Series se nejenom snadno obsluhuje, ale kromě toho také dělá dojem elegantním designem.

Bezpečnost na míru
Podle potřeby můžete volit mezi různými bezpečnostními stupni a variantami zapínání. V „rychlém módu“ jednoduše stiskněte tlačítko na obslužné části, a už je systém aktivován – zcela bez identifikace. Na výběr jsou další praktické možnosti ostrého zapnutí. Také můžete chránit jednotlivé oblasti ve Vašem domě na základě speciálních předběžných nastavení nebo je z dozoru vyloučit.

Pokud by skutečně došlo k alarmu, zavede bezpečnostní centrála bezodkladně všechna opatření, která byla s Vámi sjednána. Nadto můžete být automaticky informováni telefonem nebo prostřednictvím SMS.

Centrály pro hlášení vloupání Easy Series jsou ideální pro rodinné domy a malé podniky. Systém může být dodatečně vybaven požárními čidly a čidly proti přepadení a domácím nouzovým telefonem. Může tak být bez problémů rozvinut na rozsáhlou bezpečnostní platformu.

Za Easy Series stojí plná kompetentnost bezpečnostních systémů Bosch, které nabízejí po celém světě průkopnické špičkové produkty. Naše inovační produkty a řešení zahrnují oblasti hlášení požárů, alarm při vloupání, kontrolu CCTV, řídící systémy, telefon domácí služby a komunikační systémy.

Na centrálu pro hlášení vloupání Easy Series od společnosti Bosch se prostě můžete spolehnout. Na IFSEC 2005 obdržela Easy Series „Security Industry Innovation Award“ jako nejvíce inovační centrála pro hlášení vloupání roku a cenu za nejlepší produkt techniky hlášení vloupání.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news