Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

SKF spustila nový systém GTS (Global Tracking System), který zákazníkům podnikajícím v logistice zajišťuje přístup k informacím o zásilkách.

Nový systém GTS nabízí následující funkce:
– vyhledávání podle různých kritérií (číslo objednávky podle prodejní jednotky, číslo objednávky podle koncového zákazníka, číslo balení, číslo zásilky)
– aktuální informace o pohybu zásilek v síti dopravců (Intra Europe Roadfreight, globální programy Export Europe, Export Singapore, Export North America a Export Mexico)
– předpokládaný čas doručení zásilek dopravovaných v rámci programu Intra Europe
– manažeři SKF pro klíčové zákazníky budou klienty osobně informovat o individuálních možnostech přístupu k řadě nových funkcí: např. podrobné údaje o stavu zásilky nebo k naskenovaným dokladům o dodání pověřeným subdodavatelům.
– V průběhu roku 2009 bude předpokládaný čas doručení (ETA, expected time of arrival) uváděn u všech zásilek zařazených do systému GTS

Zákazník bude mít k novému systému Tracking & Tracing nepřetržitý přístup ze stránek logistických služeb SKF: www.skflogisticsservices.com

SKF Logistics Services spravuje specializovanou síť, která zahrnuje leteckou, námořní, pozemní a expresní dopravu. Hotové výrobky, náhradní díly a spotřební materiál zasíláme do celého světa přímo koncovým zákazníků našich klientů. Naše síť díky spolupráci s certifikovanými dopravci s pevnými jízdními řády zaručuje spolehlivé a rychlé vyřízení objednávek.

www.skf.cz

Conrad

Kalendář akcí

<<  Listopad 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021