Google překladač: English Deutsch

SKF spustila nový systém GTS (Global Tracking System), který zákazníkům podnikajícím v logistice zajišťuje přístup k informacím o zásilkách.

Nový systém GTS nabízí následující funkce:
– vyhledávání podle různých kritérií (číslo objednávky podle prodejní jednotky, číslo objednávky podle koncového zákazníka, číslo balení, číslo zásilky)
– aktuální informace o pohybu zásilek v síti dopravců (Intra Europe Roadfreight, globální programy Export Europe, Export Singapore, Export North America a Export Mexico)
– předpokládaný čas doručení zásilek dopravovaných v rámci programu Intra Europe
– manažeři SKF pro klíčové zákazníky budou klienty osobně informovat o individuálních možnostech přístupu k řadě nových funkcí: např. podrobné údaje o stavu zásilky nebo k naskenovaným dokladům o dodání pověřeným subdodavatelům.
– V průběhu roku 2009 bude předpokládaný čas doručení (ETA, expected time of arrival) uváděn u všech zásilek zařazených do systému GTS

Zákazník bude mít k novému systému Tracking & Tracing nepřetržitý přístup ze stránek logistických služeb SKF: www.skflogisticsservices.com

SKF Logistics Services spravuje specializovanou síť, která zahrnuje leteckou, námořní, pozemní a expresní dopravu. Hotové výrobky, náhradní díly a spotřební materiál zasíláme do celého světa přímo koncovým zákazníků našich klientů. Naše síť díky spolupráci s certifikovanými dopravci s pevnými jízdními řády zaručuje spolehlivé a rychlé vyřízení objednávek.

www.skf.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..