Google překladač: English Deutsch
Nový systém kontroly vstupenek na fotbalovém stadionu Gottlieb Daimler

Město Stuttgart zadalo společnosti Siemens zakázku na vytvoření nového systému vstupu a kontroly vstupenek na stadionu Gottlieb Daimler. Systém musí splnit náročné požadavky organizačního výboru a asociace FIFA pro mistrovství světa v kopané, které se Německu uskuteční v roce 2006. Společnost Siemens, divize Komunikace, bude celý projekt řídit a společně s partnerskou firmou Skidata nainstaluje nejmodernější technologie pro řízení vstupu a bezpečnost. Získání této zakázky je pro společnost Siemens příležitostí vybavit další německý sportovní stadion podle standardů FIFA poté, co své řešení nainstaloval na stadionu AOL v Hamburgu.

gottlieb_1.jpg

Smlouva je součástí obsáhlého modernizačního programu na stadionu Gottlieb Daimler ve Stuttgartu. Projekt modernizace byl zahájen v souvislosti s mistrovstvím světa ve fotbale, které se Německu uskuteční v roce 2006. Společně s partnerskou firmou Skidata nabízí společnost Siemens řešení podporující technologii RFID (Radio Frequency Identification), která divákům umožní rychlejší a bezpečnější vstup na stadion. Nový systém vstupu může číst a kontrolovat platnost vstupenek s RFID čipem, a zabrání tak použití padělaných vstupenek či porušení omezení vstupu. Tato technologie by měla být použita v průběhu mistrovství světa v roce 2006 na všech stadionech. Nový systém vstupu bezezbytku splní požadavky asociace FIFA na vybavení stadionu Gottlieb Daimler.
Systém bude schopen přečíst jakékoli speciální informace, které mohou být v čipech vstupenek zakódovány s ohledem na specifické cílové skupiny. To může například zjednodušit oddělení určitých skupin fanoušků na stadionu či umožnit cílené nabídky dalších dodavatelů.
Řešení vstupu však může nabídnout ještě víc: členové klubu anebo majitelé sezónních vstupenek mohou v budoucnu ke vstupu na stadion využít své členské karty nebo permanentky s RFID čipy. Čip může být také nabit „kreditem“, který pak může být použit na bezhotovostní platby ve stáncích v areálu stadionu.
Tento systém společnosti Siemens se již v minulosti výborně osvědčil při podobných významných sportovních událostech, například na fotbalovém mistrovství Evropy v Portugalsku.

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..