Google překladač: English Deutsch

Společnost Siemens uvádí na trh nový bezdrátový modul EDGE pro komunikaci machine-to-machine (m2m) – Siemens AC75. Tento modul umožňuje ovládání prostřednictvím Java aplikace, je čtyřpásmový, tzn. může být použit ve všech bezdrátových sítích GSM na celém světě, a byl speciálně navržen pro průmyslová odvětví s vysokými technologickými požadavky. Modul bude na trhu od září 2006.

AC75_1.jpg

Model AC75 lze použít v automobilech, ve kterých jsou moduly vystaveny extrémním teplotám a mechanické zátěži. Dalšími možnostmi nasazení jsou distribuční centra logistických firem, odkud je možné prostřednictvím GSM radiově hlásit neautorizované otevření zásilek, nebo také meteorologické stanice v odlehlých oblastech, kde lze prostřednictvím datových modulů potřebná data získávat pohodlněji.

Podpora technologie Java modulem AC75 nabízí vývojářům kompletní hardwarovou a softwarovou platformu pro rychlou a snadnou implementaci aplikací. Hlavní komponenty modulu, mezi které patří výkonný procesor nebo velkokapacitní flash paměť, šetří materiálové náklady a umožňují rychlé uvedení finálních produktů na trh. Nový datový modul AC75 nabízí široký výběr rozhraní, a tak může být připojen ke všem běžným aplikacím.

„Komunikace machine-to-machine má velký tržní potenciál. Robustní modul AC75 nám otevře nové trhy a našim zákazníkům nové možnosti. Siemens je s 38% podílem na trhu vedoucím světovým dodavatelem datových modulů,“ poznamenal Norbert Muhrer, prezident oblasti Datových modulů společnosti Siemens.

Všechny datové moduly společnosti Siemens jsou vyrobeny v souladu se směrnicemi EU, které omezují použití určitých nebezpečných látek v elektrických a elektronických přístrojích (RoHS). Siemens byl prvním výrobcem, který požadavky těchto směrnic na své produkty splnil, a to celý rok předtím, než v polovině roku 2006 vstoupí v platnost.
www.siemens.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news