Google překladač: English Deutsch

Společnost Elisa, přední finský telekomunikační operátor, uzavřel smlouvu s firmou Siemens na vybudování širokopásmové sítě nové generace. Předmětem kontraktu je dodávka, instalace, zprovoznění a údržba platformy IP-DSLAM (Digital Subscriber Line Access Multiplexer) za účelem modernizace širokopásmové sítě finského operátora v celém jejím rozsahu. Řešení společnosti Siemens je založeno na ethernetové platformě a nabízí připojení prostřednictvím standardů ADSL2+ i VDSL2 (Very Fast Digital Subscriber Line). Tyto širokopásmové technologie nové generace přinášejí uživatelům vyšší rychlosti přenosu dat přes klasické drátové vedení, od prvotních 24 megabitů za vteřinu až po budoucích

komsimc.jpg

100 megabitů za vteřinu. Tento rychlý a bezpečný přenos dat předznamenává nástup nových širokopásmových služeb, spojujících video, data a hlas z jediného zdroje.

"Jakožto vedoucí hráč na trhu širokopásmových přenosů Elisa investuje nemalé částky do technologií a služeb nové generace. Řešení společnosti Siemens přinese vyšší rychlosti přenosu a s tím související nové služby všem našim klientům využívajícím širokopásmové připojení," uvedl Ismo Heino, produkční ředitel společnosti Elisa.

Siemens je jedním z největších dodavatelů technologie DSLAM na světě. Podle údajů Dell’Oro Group dodal Siemens v minulém roce celkem 15 milionů DSL portů. Řešení Siemens Surpass Carrier Ethernet umožňuje operátorům a providerům nabízet služby vyžadující velmi vysokou šířku pásma. Vzhledem k tomu, že tyto služby jsou typicky založené na IP protokolu, zajišťuje řešení IP-DSLAM společnosti Siemens optimální přenos dat bez jakýchkoliv výpadků.
http://www.elisa.com
http://www.siemens.cz/com

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news