Google překladač: English Deutsch

Zbrusu nový model NW-HD5 je mimořádně kompaktní přehrávač s 20GB pevným diskem, spojující skvělý vzhled se špičkovým designem a neuvěřitelně dlouhou životností baterie. Model NW-HD5 je zkrátka a dobře jedním z nejmenších přehrávačů s 20GB pevným diskem na trhu. Díky svému neuvěřitelně lehkému hliníkovému tělu a nepatrným rozměrům jako u kreditní karty dodává tento mimořádně kompaktní model slovu „přenosný“ další význam.

sony_1.jpg

Nenechte se těmi maličkými rozměry oklamat: elegantní malý přehrávač dokáže uložit až 900 disků CD plných hudby. To představuje závratných 13 000 vašich oblíbených skladeb, které jsou ihned dostupné - kdykoli a kdekoli je potřebujete. Vždy najdete tu pravou melodii pro ten správný okamžik. Hraje stále dál a dál  - 40 hodin životnosti baterie je Vám k dispozici.

Když máte k dispozici tolik skladeb a chcete si je všechny poslechnout, potřebujete také opravdu výkonnou baterii. Společnost Sony na to naštěstí nezapomněla: nový přehrávačNW-HD5 nabízí 40 hodin životnosti baterie. Konkurence se dávno zastaví a vy budete stále poslouchat své oblíbené melodie - tak dlouho, dokud budete chtít. A navíc lze baterii vyjmout, takže s sebou můžete nosit náhradní anebo si venku koupit novou.
PřehrávačNW-HD5 je výjimečně uživatelsky přívětivý. Může se pochlubit mimořádně velkým 7řádkovým displejem LED se snadnou navigací. Je zřejmé, že detailům designu přehrávače byla věnována patřičná pozornost. Od jasného podsvíceného displeje k elegantnímu vzhledu přední části až po nastavitelnou barvu displeje přináší model NW-HD5 dokonalý zážitek pro uživatele.

A co víc, technicky pokročilá funkce „sledování pohybu“ znamená, že se displej synchronizuje s pohyby vaší ruky a přepíná se z horizontálního na vertikální podle jednotlivých pohybů. Nyní se nestane, že by byl displej vzhůru nohama.

Pro případ nepředvídaných událostí obsahuje tento přehrávač zajištění navíc v podobě důmyslného senzoru G-sensor. Speciálně zkonstruovaný senzor přehrávače NW-HD5 se při upadnutí přístroje spustí a poskytne tak okamžitou a účinnou ochranu proti nárazu.

Součástí dodávky modelu NW-HD5 je software SonicStage® 3.1, usnadňující veškeré stahování a přenosy skladeb.

K dispozici je výběr ze tří elegantních barev: černá, stříbrná nebo červená.  www.sony.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..