Google překladač: English Deutsch

Ve dnech 19. a 20. června 2012 se v hotelu Skalský dvůr na Vysočině již po čtrnácté uskutečnilo setkání uživatelů 3D CAD systému SolidWorks a CAM systému SolidCAM. Pořádající firma SolidVision s.r.o. se zvolila osvědčenou koncepci programu. Konference byla rozdělena na dopolední blok společných přednášek, odpolední odborné semináře a společenský večer. Z 16 nabízených odpoledních seminářů si každý z účastníků vybral to, co bude pro něj největším přínosem pro jeho další práci. Účastníci měli možnost se seznámit především s novinkami a směrem, kterým se ubírá vývoj SolidWorksu a SolidCAMu. V úvodu bylo představeno řešení SolidWorks PLM, které ukázalo způsob integrace konstrukce a technické přípravy výroby do celopodnikových informačních systémů.

IMG_5166

Zcela nová byla přednáška SolidWorks Plastics o simulaci zatékání plastů.
Na konferenci nesměly chybět informace o novinkách a vylepšeních integrovaného CAM řešení pro SolidWorks. SolidCAM je jeden z nejvýkonnějších CAM systémů pro programování CNC strojů plně integrovaný do systému SolidWorks. Přednášky i pracovní semináře byly zaměřeny na výhody vícejádrových procesorů v SolidCAMu 2012 a využití robotů v CNC výrobě a iMachining, efektivní způsob obrábění.
Standardně velký zájem byl o seminář Práce s velkými sestavami, dále také o IMOLD - automatizované navrhování forem a elektrod, Plošné modelování v SolidWorksu a další.
První den souběžně s programem probíhala soutěž ModelMania, ve které 40 soutěžících prokazovalo své dovednosti a znalosti systému SolidWorks. Pro vítěze byly připraveny lákavé ceny.
Druhý den konference seznámil ředitel společnosti SolidVision Ing. Hynek Horák účastníky s výsledky soutěže ModelMania. Vítězem se stal pan Tomáš Ruml z Unitherm s.r.o., který chuť vítězství poznal v minulých ročnících. Další, 2. místo patřilo Ing. Stanislavu Víškovi z Mikroelektronika spol. s r.o. a 3. místo Janu Junkovi z VMKCZ.
Prostor byl také pro novinky hardwaru a informačních systémů. V předsálí se představily 3 partnerské firmy – již tradičně CSF, s.r.o. a nově společnosti Allium, s.r.o. a DC Concept a.s.
Bohatými odbornými přednáškami a doprovodnými semináři společnost SolidVision, s.r.o. prokázala, že umí nabídnout svým zákazníkům to nejlepší ze světa CAD/CAM/PLM řešení a přitom hledá další projekty, které vedou ke zkvalitnění práce v těchto oborech.
Celá konference proběhla tradičně v příjemné atmosféře. Osvědčená koncepce programu, úroveň přednášek a odborných seminářů, poskytované služby a prostředí posunula konferenci zase o stupeň výše. Důkazem je neustále se zvyšující počet účastníků. Na konferenci se setkalo více než stovka uživatelů a 6 novinářů z odborných periodik.

www.solidvision.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news