Google překladač: English Deutsch

Společnost Czech Data Systems s.r.o., Apple IMC, nabízí záruční i pozáruční servis všech produktů Apple po celé České republice prostřednictvím nového servisního partnera GSMobile Service s.r.o. GSMobile Service, s.r.o. je významným servisním střediskem v oblasti GSM a IT techniky, které svými službami pokrývá Českou a Slovenskou republiku. Servisní středisko je plně vybaveno nejmodernější technikou pro výměnu a montáž součástek v bezprašném provozu, čímž splňuje ty nejvyšší standardy. Pro komunikaci se zákazníky provozuje GSMobile Service Apple infolinku: 242 440 242, která umožňuje řešit akutní servisní zásahy a zároveň nabízí možnost průběžného sledování stavu zakázky. Samozřejmostí je také automatické odesílání informace o dokončení opravy zařízení.

index_top20071026.jpg

GSMobile Service s.r.o. také pro produkty Apple zajišťuje servisní službu opravy do následujícího pracovního dne (Next Business Day). Služba Next Business Day garantuje servisní zásah následující pracovní den na místě zákazníka a opravu či výměnu náhradních dílů (vztahuje se i na klávesnici a myš) a to po technické diagnóze potvrzené oddělením technické podpory. Služba je dostupná v pracovních dnech od 9.00 do 17.00 hod, vyjma místních svátků.

"Uživatelé našich profesionálních počítačů často pracují na projektech, u kterých nerozhodují dny, ale hodiny," prohlásil Christophe Chastan, generální ředitel společnosti Czech Data Systems, Apple IMC. "Tito uživatelé potřebují mít svůj počítač a svá data stále k dispozici a vyžadují vyšší než standardní úroveň servisních služeb. Společnost Czech Data Systems jim nyní takovou úroveň služeb poskytuje."

Služba NBD je rozšířením standartní záruky a všichni zákazníci si ji mohou dokoupit ke všem produktům Apple (kromě produktu Mac mini). Služba opravy do následujícího pracovního dne v sobě zároveň zahrnuje prodloužení záruky na 3 roky.
www.apple.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news