Google překladač: English Deutsch

EMC - Elektromagnetická kompatibilita (slučitelnost) je definována jako schopnost zařízení, systému či přístroje vykazovat správnou činnost i v prostředí, v němž působí jiné zdroje elektromagnetických signálů (přírodní či umělé), a naopak svou vlastní elektromagnetickou činností nepřípustně neovlivňovat své okolí, tj. nevyzařovat signály, jež by byly rušivé pro jiná zařízení. Problematika EMC je popsána a definována v mnoha normách a je povinností každého výrobce strojů a zařízení, aby jeho zařízení těmto normám vyhovělo.

V elektrotechnických zařízeních existuje široké spektrum zdrojů rušení a na eliminaci jejich vlivů neexistuje univerzální řešení. Firma Murrelektronik se od dob svého založení věnuje vývoji a výrobě odrušovacích prvků šitých na míru specifickým potřebám a to zejména v oblasti instalací nízkého napětí. Na speciálním semináři zaměřeném na problematiku EMC vás seznámíme s možnosti jak řešit odrušení s produkty Murrelektronik.
Každá technologie potřebuje pro svoji funkci zásobování energií. Systémy napájení jsou srdcem každé technologie a na jejich spolehlivosti a stabilnosti závisí bezproblémový chod zařízení. Na funkčních produktech vám v rámci semináře představíme ucelený koncept napájení technologií na úrovni 24 V DC.


Více o termínech a místech konání se dozvíte na našich webových stránkách
www.murrelektronik.cz
případně si vyžádejte přihlášku na e-mailové adrese
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

videa společnosti Murrelektronik naleznete také na www.streamtech.tv/videa-344-cube67.htm

 

Těšíme se na vaší účast.
Tým Murrelektronik CZ
Murrelektronik CZ, spol. s r.o.
Průmyslová 762, 33301 Stod
Tel.: +420 377 233 935, fax: +420 377 233929
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce