Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Scania2_mini.jpgŠvédská automobilka Scania se účastní největšího mezinárodního stavebního veletrhu Bauma, který se koná každé tři roky v německém Mnichově. Scania zde letos vystavuje celkem šest vozidel, z toho čtyři sklopky a jedno šasi, které ukazuje základní konstrukční charakteristiky. Letošní ročník veletrhu Bauma byl slavnostně zahájen v pondělí 23. dubna a za posledním návštěvníkem se brány veletrhu zavřou v neděli 29. dubna. Scania má k dispozici stánek č. 116 v hale B4.

Scania se svoji novou řadou stavebních vozidel plánuje zvýšení celosvětového prodeje o 50 % z 10 000 prodaných vozidel v roce 2006 až na 15 000 prodaných vozidel v roce 2009. Scania svým zákazníkům nabízí nejen vozidla, které se vyznačují zejména dlouho životností a vysokou výkonností, ale také profesionální poskytované služby a širokou servisní siť.
Hlavní pozornost švédské automobilky se zaměřuje zejména na sklápěče a domíchávače směsí. „Naši zákazníci mají na výběr ze široké nabídky různých konfigurací a specifikací těchto vozidel,“ potvrzuje Marián Černoch, obchodní ředitel Scania Czech Republic.
Koncem loňského roku zahájila Scania kampaň zaměřenou na podporu prodeje stavebních a speciálních vozidel. „U našich dealerů jsme připravili flotilu demonstračních sklápěček. Zákazníci si tak mohou až do poloviny května u dealerů Scania tyto vozidla otestovat,“ uzavírá Černoch.
Scania – nejrychleji rostoucí značka
Scania se v roce 2006 stala nejrychleji rostoucí značkou na českém trhu. V kategorii vozidel nad 18 tun vykázala meziroční nárůst v počtu registrovaných vozidel ve výši 39 %, celkem v loňském roce zaregistrovala v ČR 1070 vozidel.
www.scania.cz
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..