Google překladač: English Deutsch

GN Netcom, světová jednička v oboru inovativních sluchátkových řešení uvádí na český trh všestrannou soupravu Bluetoooth pro hlasitý odposlech – Jabra SP700. Zařízení může fungovat samostatně nebo vysílat zvuk do autorádia nařízeného na příjem velmi krátkých vln (FM). Toto řešení umožňuje odposlech telefonních hovorů přes reproduktory v autě. Intuitivní „hlasové“ funkce, černý, lesklý kryt a bezvadná kvalita zvuku dělají z Jabry SP700 zajímavou nabídku pro ty, kdo nechtějí porušovat předpisy a telefonovat z mobilu během řízení vozidla. Je to také alternativní řešení, pro řidiče, kteří nemají rádi tradiční sluchátkové handsfree sady k mobilům.

Proto, aby jste v reproduktorech vozidla slyšeli hlas osoby, se kterou telefonujete, stačí pouze nastavení v radiopřijímači vlnové délky, kterou jste si před tím zvolili v sadě SP700. Toto inteligentní zařízení umožňuje také vysílání do reproduktorů hudby uložené v paměti mobilního telefonu a poslouchání během jízdy oblíbených skladeb.
Pro větší bezpečí a pohodlí je sada SP700 vybavena intuitivní hlasovou funkci, která informuje o změnách stavu soupravy pro hlasitý odposlech. Hlášení jsou dostupná v 10 jazycích. Informují uživatele například o vypnutí zařízení, čísle volajícího a navázání spojení.

Vysokou kvalitu zvuku během vedení hovorů zajišťuje použití pokročilé DSP technologie (digital signal processing). Jedná se o technologií redukující úroveň šumů a tlumící dozvuky. Rušivé šumy a zvuky z okolí jsou inteligentním způsobem blokované a hovořící hlas je digitálně modifikovaný a zesílený.

Připevnění sady SP700 na sluneční clonu vozidla je bezproblémové a nevyžaduje žádné předchozí přípravy. Černý kryt ideálně ladí s interiérem každého vozu. Noční režim umožňuje zeslabení světla ikon na zařízení. Takto řidič není rušen a může se zcela soustředit na řízení vozidla. Dlouhé cesty autem nejsou žádný problém – v režimu vysílání do radiopřijímače, zařízení umožňuje uskutečnit až 14 hodin souvislých hovorů nebo poslechů hudby. V pohotovostním režimu vydrží SP700 až 255 hodin.


Jabra SP700:
· FM vysílač umožňující přenos hlasu a hudby;
· Hlášení v 10 jazycích;
· Automatické párování s mobilním telefonem;
· Noční režim;
· 14 hodin hovorů a až 255 hodin v pohotovostním režimu;
· Redukce šumů a okolních zvuků zajištěna použitím DSP technologie (digitální zpracování signálu) a tlumení dozvuků;
· Možnost přehrávat hudbu prostřednictvím profilů Bluetooth A2DP;
· Interfejs Bluetooth 2.0; obsluhuje profily pro hlasitý odposlech a sluchátkový
· Hmotnost: 85 gramů;
· V sadě: nabíječka do auta, redukce USB, spona na sluneční clonu a návod na obsluhu;

Cena: 1600 Kč

www.jabra.cz