Google překladač: English Deutsch
s konceptem Crystal Speed HardeningTM vyvinutým společností BASF

Společnost BASF představila svůj nový koncept nazvaný Crystal Speed HardeningTM určený pro výrobce prefabrikátů a stavitele. Základem konceptu je unikátní akcelerátor tvrdnutí X-SEED ® 100, který výrazně urychluje tvrdnutí betonu v první fázi (6-12 hodin). Díky tomu dochází k minimálně dvojnásobné síle tuhnutí při nízkých i vyšších okolních teplotách.

· Zdvojnásobuje prvotní sílu
· Zvyšuje produktivitu a kvalitu v oblasti produkce betonu
· Přispívá k větší udržitelnosti stavebnictví

Oproti tradičním metodám urychlování tuhnutí jako je využívání tepla či běžných urychlovačů, X-SEED ® 100 nemá negativní vliv na konečné konstrukční vlastnosti betonu. Kromě toho šetří čas a má pozitivní vliv na energetickou účinnost, neboť nabízí výrazné snížení celkových nákladů. „S novým konceptem Crystal Speed Hardening společnost BASF reaguje na potřeby stavebního průmyslu udržitelné výroby,“ prohlásil dr. Uwe Holland, ředitel marketingu přísad do betonu pro region Evropy.

X-SEED 100 sestává ze synteticky vyráběných krystalových zrn, která jsou v tekuté formě a zlepšují tvrdnutí betonové směsi. Látka zvyšuje kvalitu ztvrdlé betonové hmoty a dodává betonu vyšší životnost a odolnost. Nový koncept přesahuje a posiluje všechna stávající řešení a je plně kompatibilní s technologiemi přísad dosud vyvinutými ve společnosti BASF.

www.basf.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..