Google překladač: English Deutsch

Firma Bosch přichází na trh s přístrojem, který je pro domácího kutila cenným pomocníkem při natírání a lakování hladkých nebo silně strukturovaných povrchů: se systémem jemného rozstřikování PFS 65. S ním dokážete nanést brilantní barevný nátěr třikrát rychleji než s běžným a pracným štětcem. Díky němu dostanou výlohy, zahradní ploty nebo dřevěné hračky rychle nový kabát. Tento nový systém postřikování je také mimořádně vhodný pro postřik rostlin. Pracuje s pomocí technologie „SprayControl Technology“, nízkotlakým systémem: při rozstřikování zaostří vzduchový plášť optimálně barevnou mlhu, takže uživatel spotřebuje až o 15 procent méně barvy.

Navíc paprsek vzduchu zrychlí schnutí barvy, díky tomu se nevytvoří téměř žádné slzy a Vy můžete nanášet druhou vrstvu barvy bez časové prodlevy. Také začátečník hned docílí perfektních výsledků. Optimální množství barvy si uživatel nastaví na regulačním kolečku ve spínači rozstřikovací pistole. Řídké materiály jako lazury, ochranné prostředky na dřevo a rostliny, mořidla, oleje nebo základní nátěry jsou zpracovány bez ředění. U akrylových a lakových barev ředí uživatel v krocích po deseti procentech tak dlouho, dokud se nevytváří při zkoušce nátěru uzavřený barevný obraz. Většinou stačí jedno zředění.

Obsluha přístroje je jednoduchá. Všechny části vedoucí barvu jsou smontovány bez pomoci nástroje díky principu SDS. To umožňuje jednoduchou výměnu barvy. V případě přerušení práce odstaví uživatel pistoli do parkovací polohy. Pro různě velké plochy, které chcete natřít či postříkat, máte k dispozici barevné nádrže o objemu 600 ml a 800 ml.