Google překladač: English Deutsch

Mezinárodní Letiště Praha - Ruzyně získalo prestižní ocenění v soutěži World Airport Awards 2005, v sekci Nejlepší letiště Střední / Východní Evropy. V této kategorii se umístilo na 1. místě. Na letišti Praha, kterým za celý loňský rok prošlo téměř 9,7 milionu lidí a zaujímá co do provozních výkonů 30. místo v Evropě, po dobu 10 měsíců  loňského roku hodnotili cestující veškeré služby od zajištění bezpečnosti, servisu pro pasažéry všech cestovních kategorií přes občerstvení až po možnost najít na letišti klidné místo k relaxaci. Hodnotitelé ale neopomíjejí ani běžné záležitosti, jako je dostatek míst k sezení v čekárnách anebo možnost spolehnout se na čistotu toalet.

letadlo1.jpg

"Letiště je dobrým vyslancem nádherného města a odráží moderního a ducha obyvatel České republiky," říká hlasující Ramón Fretz a další respondent, Mats Genberg, sděluje: Oproti řadě jiných evropských letišť překvapivě bezproblémově fungující letiště. Hezká architektura. Prostorné, snadno se orientujete, klidná atmosféra. Bezpečnostní kontrola byla přátelská, ale profesionální…".
 "Výsledek soutěže, ve které hlasují běžní cestující, nás těší a přesvědčuje, že se péče o kvalitu vyplatí a přivede do Prahy další klientelu, která si zvolí Prahu jako příjemný přestupní bod na svých cestách."  říká Ing. Martin Kačur, generální ředitel České správy letišť, s.p., a Letiště Praha - Ruzyně.
Soutěž, která od roku 1990 celosvětové hodnotí letiště a letecké společnosti, pořádá společnost Skytrax. V celé soutěži se letos shromáždilo 4,8 milionů anketních odpovědí pasažérů, kteří pocházejí z celkem 86 zemí.  Na druhém místě World Airport Awards 2005 se v kategorii letišť regionu Střední / Východní Evropa umístilo moskevské letiště Domodedovo, třetí pozici zaujalo letiště Varšava. www.csl.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..