Google překladač: English Deutsch

Příští týden budete mít možnost na serveru StreamTech.tv sledovat videa společnosti Ruukki, která je dodavatelem komponentů na bázi kovů, systémů a integrovaných systémů pro stavebnictví a strojírenský průmysl. Společnost má široký sortiment kovových výrobků a služeb, aktivity ve 30 zemích a zaměstnává 11 800 zaměstnanců.
Společnost Ruukki působí v několika oblastech:

Wind_power_from_heights_never_reached_before1_x264_180

Ruukki Construction (Stavebnictví)
Efektivní, časově úsporná stavební řešení s využitím oceli pro komerční a průmyslové stavby, stejně tak jako pro budování infrastruktury a projektů dopravní infrastruktury.
Příklady produktů: základy budov a rámy, sendvičové panely, fasádní pláště, prefabrikované stěnové a střešní prvky, ocelové střechy a střešní konstrukce.

Ruukki Engineering (Strojírenství)
Kompletně sestavené systémy a komponenty pro strojírenství. Mezinárodní síť výrobních závodů – s jednotkami ve Finsku, středovýchodní Evropě a Číně – zaručuje spolehlivý systém a celosvětové dodávky komponentů.
Příklady dodávek produktů: kabiny, vyložníky, stožáry pro větrné elektrárny, svařované součásti a konstrukce na moři.

Ruukki Metals (Hutní materiály)
Výrobky z oceli a s tím spojená prefabrikace, logistické a skladovací služby. Odpovědnost v rámci společnosti za výrobu oceli a servisní centra ocelářského odvětví.
Příklady produktů: speciální oceli válcované za tepla, oceli válcované za studena, ocel s barevnou povrchovou úpravou, duté profily a přesné trubky.

www.ruukki.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news