Google překladač: English Deutsch

Simatic HawkEye 40 a HawkEye 45 čtou kódy se středním až vysokým kontrastem při velikosti bodu větší než 0,13 milimetru, jakož i čárové kódy s více než 0,12 milimetru širokými čárami. Simatic HawkEye 45 obsahuje navíc integrovaný displej pro zobrazení přečtených dat a nastavení čtečky. Simatic HawkEye 40T a Simatic HawkEye 45T jsou varianty vybavené čtecí hlavou s vysokým rozlišením, výkonnějším procesorem a speciálním dekódovacím algoritmem Siemens-Direct-Part-Mark (DPM).

Simatic-HawkEye_300-dpi.jpg

Díky tomu je možné rychle číst malé kódy s nízkým kontrastem nebo kódy poškozené. Oba typy navíc disponují velkou pamětí o kapacitě 2 MB pro ukládání dat získaných v režimu offline.
Všechny nové přístroje jsou vybaveny pistolovou rukojetí pro praváky i leváky, čtecí operace se spouští tlačítkem na rukojeti. Přístroje umožňují čtení jak 1D kódů (např. Barcode, Code 39, Code 93, Code 128, UPC/EAN/JAN, 2of5, RSS/CC-A, BC412, Codabar či Postnet), tak i 2D kódů Data Matrix, PDF417 nebo QR/MicroQR. Rozsáhlá oblast využití zahrnuje automobilový průmysl (např. identifikace motorových komponentů), letecký a kosmický průmysl (maticové kódy na lopatkách turbín), lékařskou techniku (laserové značení lékařských nástrojů a pouzder), elektronický průmysl (laserové značení harddisků) a další.

Data mohou být přenášena ze čtečky do PC buď kabelem nebo do vzdálenosti 90 metrů bezdrátově přes rozhraní Bluetooth Class 1. V případě propojení kabelem lze využít standardní rozhraní USB, RS232 nebo PS2. Simatic HawkEye 40T a 45T navíc mají paměť, do níž mohou být ukládány přečtené informace. Tato data získaná v režimu offline jsou po připojení hromadně přenesena do PC. Vestavěný Li-On akumulátor vydrží až 3000 čtecích operací na jedno nabití a navíc umožňuje setrvání až osm hodin v režimu standby. I po uplynutí této doby však zůstanou data uložena v paměti přístroje.
http://www.siemens.cz