Google překladač: English Deutsch
...rychlé a jednoduché nivelizování

Skil doplňuje svůj program mnohostranného nářadí o nový špičkový model: samonivelační rotační laser 0570. Tento laser je obzvlášť cenově výhodným řešením pro pragmatické domácí kutily, kteří potřebují provést snadnou projekci horizontálních a vertikálních skloněných rysek v rozsahu 360°.

Pracovní rozsah byl rozšířen na průměr 200 metrů, pokud zákazník využije jednotku přijímače, která je součástí dodávky. Sériovou součástí dodávky je jednotka přijímače, která rozšiřuje pracovní rozsah projekcí na průměr 200 metrů. Přijímač je vybaven jednoduchým hlavním vypínačem s akustickým zpětným hlášením a umožňuje snadné čtení správné výšky – červené diody pro nadměrnou výšku i hloubku – stejně jako středové zelené diody pro přesně vodorovné vyrovnání. Na laseru je umístěna praktická drážka, kde je možné tužkou vyznačit správnou výšku. Jednotka přijímače je vybavena náramkem z důvodu snadné manipulace a držákem s upínáním pro bezpečné upevnění na plotech, sloupech nebo nivelačních tyčích.
Obsluha modelu 0570 je mimořádně jednoduchá a logická. S přesností ± 0,3 mm/m se laser nivelizuje automaticky a téměř bez přípravy. Akustické zpětné hlášení varuje uživatele vždy, když se laser nachází mimo samonivelační rozsah. Vertikální nivelizování je možné provádět ručně pomocí jednoduchého tlačítka. Rotace je spuštěna ihned při stisknutí hlavního spínače. Díky výběru ze tří rychlostí má uživatel vždy k dispozici optimální rychlost. Skil přináší toto nářadí na trh připravené k použití včetně jednotky přijímače a držáku s upínáním, stejně jako bateriemi pro měřicí nástroj a přijímač. Sériovou součástí dodávky je pevná taška s ramenním bezpečnostním pásem.
Model je k dostání za doporučenou prodejní cenu 17 900 Kč, vč. DPH.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..