Google překladač: English Deutsch

hanazeder.jpgŘídicí systémy HANAZEDER ELECTRONICS řady SH – 1 až 3 jsou určené k řízení jednoduchých solárních systémů a jejich kombinací s klasickými ohřevy. Mají 1–3 triakové výstupy, 4–8 vstupních čidel teploty. Všechny řídicí systémy mají nastavitelné teplotní diference, minimální a maximální hranice teplot, nastavitelné havarijní teploty, odpojení při

maximální teplotě, spínací hodiny, přednostní funkce, funkci slunečního čidla, funkci přepínání, měření výkonu, počítadlo provozních hodin, ruční nebo automatické přepínání výstupů, EPROM pro ukládání všech naprogramovaných parametrů, zálohový akumulátor pro případy výpadků napájení. Všechna zobrazení na podsvětleném displeji jsou v českém jazyce.
Řídicí systémy HANAZEDER ELECTRONICS řady SH – 5 až 16 jsou určené k řízení komplikovaných solárních systémů a jejich kombinací s klasickými ohřevy. Mají 5–16 triakových výstupů, 10–14 vstupních čidel teploty, řízení až 4 nezávislých mísičů, reléové výstupy. Kromě všech vlastností a funkcí jako u řady SH - 1 až 3 je zde navíc individuální organizace čidel k výstupům, přednastavení, doběhová funkce, denní nebo týdenní spínací hodiny pro každý výstup, náběhová funkce, individuální pojmenování chyb, komunikace s PC přes RS-232. Všechny poruchy systému jsou alarmově hlášeny a popsány na displeji. Přednosti na jednotlivých výstupech může měnit sám uživatel podle svých momentálních potřeb. Naše řídící systémy umíme nastavovat nebo upravovat nastavení i dálkově pomocí telefonního modemu nebo radiomodemu. Komunikace je možná i přes mobilní telefon.
www.skacelsolar.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..