Google překladač: English Deutsch

Sitrans-LUC500_300dpi.jpgSitrans LUC500 v sobě kombinuje bezdotykovou ultrazvukovou technologii, patentované zpracování odraženého signálu a osvědčený software pro přesné měření stavu hladiny tekutin až do hloubky 15 metrů. Přístroj rovněž spolehlivě měří průtoky v kanálech, hrázích a dalších otevřených potrubích. Sitrans LUC500 nabízí sledování chybových stavů a ověřování dat pro výpočet trendu - jsou zaznamenávány datum, čas, objem a další fyzikální veličiny. Přístroj lze snadno integrovat do systémů SCADA, PLC nebo DCS, což umožňuje vzdálený přístup ke všem systémovým parametrům (např. přepravovanému objemu, době čerpání či stavu čerpadla).

Přístroj nabízí až 16 digitálních vstupů pro kontrolu zabezpečení čerpadla, poruch čerpadla (nadměrná teplota, porucha těsnění), výpadků proudu, provozního stavu čerpadla a přepínače H/O/A (Hand/Off/Auto). Integrované telemetrické rozhraní pro Modbus RTU/ASCII umožňuje vzdálené řízení v reálném čase. Patentovaný algoritmus pro výpočet načerpaného množství pracuje s přesností 5 %, přístroj navíc umožňuje zaznamenávat i dobu čerpání a četnost spuštění čerpadla.

Uživatelé ocení také funkci na úsporu energie s vestavěnými hodinami běžícími v reálném čase. Pomocí pěti relé jsou řízeny libovolné kombinace čerpadla, ventilů a poplašného systému. Funkce sledující výkonnost a účinnost čerpadla porovnává jeho aktuální výkonnost s parametry zadanými do převodníku uživatelem. Poklesne-li výkonnost čerpadla pod zadanou mez, je vysláno výstražné hlášení a následně dojde k přerušení provozu, stejně jako při úplném výpadku čerpadla. Sitrans LUC500 je možné rozšířit o I/O moduly, paměti RAM pro záznam dat, dva měřicí kanály a průmyslovou komunikaci zahrnující Profibus DP. Volitelný software Dolphin Plus založený na platformě Windows umožňuje jednoduchou konfiguraci a diagnózu systému. Přístroj je nabízen v různých montážních variantách - rack, vestavná do rozvodné skříně nebo pro připevnění na stěnu.
www.siemens.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..