Google překladač: English Deutsch

Profidispečink přináší zásadní průlom pro výrobní a distribuční firmy, které využívají smluvní dopravce pro dovoz nebo odvoz svého zboží (smluvní dopravce využívá 90% výrobních a distribučních firem).

Profidispečink provozuje největší portál v ČR zabývající se vyhledáváním dlouhodobých zakázek pro dopravce centrum-preprav.cz. Dlouholeté zkušenosti a práce v oboru nás vedli k vytvoření unikátního systému pro firmy využívající smluvní dopravce. Profidispečink využívá způsobu objednávání přeprav, který je například běžný v Kanadě nebo USA. Nyní už firmy nemusí své dopravce objednávat telefonicky nebo pomocí e-mailu, což přináší spoustu rizik a potencionálních nedorozumění.

Profidispečink se přizpůsobí každé firmě a jejím potřebám. Je určen firmám všech velikostí, které chtějí mít přístup k informacím o stavu svých přeprav. Profidispečink je jednoduchá aplikace pro komunikaci s dopravci pomocí které oslovíte dopravce s konkrétní přepravou. Oslovit můžete 1 nebo desítky dopravců současně. Jakmile Vám dopravce přepravu potvrdí, víte jaké vozidlo a řidič zboží převezme (SPZ a tel. na řidiče). Víte, kdy bylo zboží naloženo, kdy složeno a jestli se při přepravě nevyskytly nějaké problémy. Kdykoliv se můžete také podívat do historie přeprav a zjistit, který dopravce přepravu prováděl například před měsícem.

Profidispečink byl vyvíjen po dobu 1 roku a testován ve spolupráci s firmou Model Obaly a. s. po dobu 3 měsíců. Po vyhodnocení se ukázalo, že řešení přeprav probíhalo pomocí Profidispečinku až o 50% rychleji. Velkou výhodou se ukázal přehled o pohybu zboží a okamžitý přístup k informacím, kdy bylo zboží naloženo, který dopravce přepravu provádí, kdy bylo zboží složeno, SPZ vozu, které zboží převáží a tel. na řidiče. Nutno také podotknout, že došlo i k úspoře financí v podobě méně provolaných minut a především v úspoře času pracovníků expedice.

Díky tomu, že je projekt Profidispečink financován z prostředků Evropské unie na podporu podnikatelům, je tento systém zcela zdarma. Firmy, které by si jej chtěly vyzkoušet, nemusí vynakládat žádné finance, ani se nijak vázat. Na telefoním čísle 606 239 329 si můžete domluvit schůzku a tento systém Vám pracovníci profidispečinku ochotně přijedou představit osobně.

www.profidispecink.cz

 

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..