Google překladač: English Deutsch

Potřebujete renovovat vrtné korunky? Obraťte se na firmu BL Diamond, která již několik let provádí i vysoce kvalitní renovace jádrových vrtných (diamantových) korunek pro vrtání přírodního kamene, asfaltových i živičných povrchů komunikací, armovaného betonu, vysoce armovaného betonu, šamotových materiálů, ale i dalších stavebních materiálů. Renovace je velkým ekonomickým přínosem, při zajištění

renovace_nove_nalakovane_ko.jpg

stejných technických parametrů a vlastností jako u korunek nově zakoupených. Pro renovace používáme stejné materiály, jako jsou použity při výrobě nových korunek. Počínaje vrtnými segmenty až po pastu a plátkové stříbro.
Postup renovace, začíná přijetím korunky, kdy je prohlídnuto tělo a zjištěna síla zbývající stěny jádrové korunky, tak aby nedošlo k neekonomické renovaci. Po těchto základních krocích je začištěn konec korunky a korunka je opískovaná a připravena k renovaci. Po naletování nových segmentů je korunka připravena k odeslání zpět k zákazníkovi.
Tento postup zajistí, že doba od přijetí korunky na renovaci, může být ve skutečně akutních případech zkrácena na 24hodin, korunka je hned následující den zaslána zpět.
Havarijní případy jsme schopni řešit i v průběhu, několika hodin.
Pro renovace jádrových korunek nabízíme ten nejucelenější výběr segmentů na trhu, dle vrtaného materiálu. Na konkrétní ceny se můžete informovat telefonicky, případně mailem v sídle naší společnosti. Kontakty naleznete na www.bld.cz