Inzerce
Google překladač: English Deutsch
TESA

demolicea.jpgMáte stavební odpad a nevíte co s ním? Hledejte firmu, která se těmito službami zabývá. Recyklace stavebních odpadů, tedy jejich drcení a třídění, se provádí pomocí drticích a třídicích jednotek vlastní výroby. Recyklovat je možné většinu odpadů z demolic budov, vozovek nebo jiných objektů. Vznikající recyklát - drtě různých frakcí - jsou plnohodnotnou náhradou

přírodních materiálů. Recyklace přináší úsporu nákladů na přepravu a ukládání odpadů, nákladů na nákup přírodního kameniva, napomáhá ke snižování zátěže řízených skládek a šetří se přírodní zdroje.

Zpracování přírodních materiálů
Kromě recyklace stavebních odpadů zpracováváme přírodní kamenivo, písky a štěrky, v případě potřeby můžeme sestavit technologickou linku pro dosažení maximální kvality produktu a minimalizaci nákladů. Zpracováváme kamenivo o vstupní kusovitosti až téměř jeden metr. Třídění za drcením provádíme až na čtyři frakce o velikosti od 4 mm výše.

V současné době je zpracováváno přibližně 750 000 t materiálu za rok a máme rozsáhlé zkušenosti s likvidací starých zátěží, velkými demolicemi průmyslových objektů a recyklací kameniva na železničním koridoru. K finálním produktům z přírodních materiálů a k finálním recyklátům ze stavebních odpadů jsme schopni dodat atesty pevnosti a sítových rozborů. Při provádění drcení, případně třídění, jsou zpracovávaná množství přesně vážena pomocí elektronických pásových vah instalovaných na zařízeních. Jsme schopni nabídnout optimální technologii pro zakázky od stovek do desítek tisíc tun na celém území ČR a SR, a to ve velmi krátké době. Vedle mobilních drtičů a třídičů pronajímáme veškerou pomocnou mechanizaci, například bourací kladivo, nakladače apod.
www.resta.cz
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce